Hozzászólás a témához  [ 1038 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 52  Következő
Kérdések, észrevételek a programokról 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:59
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
IcoFX 3.3

Sajnos nem találok Magyar fordítást róla. :(
Tud valaki?
https://icofx.ro/featurelist.html
Languages
English, French, German, Italian, Japanese, Spanish


2019. jan. 22. 15:06
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 4. 22:44
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Itt a lehetőség, hogy lefordítsd magadnak. Sima .lng fájl. Igen nagy a szövegállománya. Sok sikert hozzá. - Mellesleg van magyaritása a 3.3-nak is már. (100% fordításban és jó is) LaMoLa megcsinálta.


2019. jan. 25. 0:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:59
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Köszönöm a válaszodat,ez elég korrekt volt. Üdv


2019. jan. 25. 4:58
Profil

Csatlakozott: 2018. máj. 21. 6:06
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
egy hivatkozás a magyarításhoz ..
valahogy nem találom


2019. jan. 25. 6:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:59
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Keresd meg tiborsimon ----- > LaMoLa fórumtársat,hátha megszán.
Én beletettem IcoFX v3.1.0 fordítását,elég jól használható már így is.


2019. jan. 25. 6:46
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 4. 22:44
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Cserrobi, Te még semmit sem tettél le erre az asztalra. Ne legyenek ilyen ötleteid, mert nem kaptam felhatalmazást arra, hogy kiadjam LaMoLa elérhetőségét ! Ő kilépett a fórumról, aminek miértje csak Zityi és az ő magán ügye! Hogy milyen kapcsolatban vagyok vele, az más kérdés, hiszen itt Ausztráliában találkoztam vele, igen sokszor. Jól ismerem és Ő is engem. Szóval ez a stílus itt nem mükszik ! Eddig semmire sem reagáltam, de most már kiborult a bili... - So sorry for that Zityi. Apologise for it. I Try to stay in the background - if You don't mind... Best regards from the GoldCoast


2019. jan. 26. 0:23
Profil

Csatlakozott: 2014. nov. 22. 21:39
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Zityi!

Mkvtoolnix magyarítható, van már mindenféle nyelv benne, de mi nem vagyunk sajna. Na nem mintha nem lenne egyértelmű, de nem lenne rossz!

Ránéznél ha időd engedi?

https://www.videohelp.com/software/MKVToolNix


2019. jan. 26. 23:58
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 12:06
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
midwest írta:
Zityi!

Mkvtoolnix magyarítható, van már mindenféle nyelv benne, de mi nem vagyunk sajna. Na nem mintha nem lenne egyértelmű, de nem lenne rossz!

Ránéznél ha időd engedi?

https://www.videohelp.com/software/MKVToolNix

Sunike27 csinált hozzá magyarítást magának de gondolom, ha szépen megkéred megosztja veled is.
Üdv:Zotty


2019. jan. 27. 15:14
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 6. 20:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Újra le kellett töltenem a Chansort alkalmazást, de most valamiért nem megy a magyarítás, mindig hibát ad. Másnak működik?
üdv. d


2019. feb. 19. 11:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Hi dexpress!

Azért nem működött a magyarítás, mert az még a 2017-11-30 verzióhoz készült.
Az új verzió a 2019-02-12, amelyhez a frissített magyarítást megtalálod a Szoftverfordítások - Fordítóműhely topikban.
Üdv


2019. feb. 20. 9:52
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 6. 20:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Hi Zityi Mester!

Közben magamtól is rájöttem (bocs), letöltöttem az fordítást azt hiszem tökéletes (megint).
Köszönet érte!
Üdv. d


2019. feb. 20. 16:15
Profil

Csatlakozott: 2014. szept. 2. 15:06
Hozzászólások: 56
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi Mester!

Jelezni szeretném, hogy megjelent a DVDFab Player Ultra 5.0.2.5 verziója.

Üdv.: Kiss Lajos


2019. márc. 7. 13:18
Profil

Csatlakozott: 2014. szept. 2. 15:06
Hozzászólások: 56
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi Mester!

Köszönöm szépen a gyors DVDFab Player Ultra 5.0.2.5 magyarítás frissítésedet.

Üdv.: Kiss Lajos


2019. márc. 8. 21:13
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 4. 22:44
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Üdv mindenkinek
Zityi feléd lenne egy kérés, kérdés, hiszen a nevedhez fűzödik már szinte minden. Valami ok miatt eltüntek a korábbi segítők.... A következőt tapasztaltam, nem egy esetben, de nézzük konkrétan. A Private File Sender esetét (Win7 32 bit és Win10 64-biten azonos jelenség) A telepített mappába tett magyaritást indítva és elfogadva, ugye kimegy a Mega szerverre, letölti az anyagot, DE azonnal törli is az indító exe fájlt. Miért kell ezt így csinálni? kb 20 kisérlet volt, de hiába. A régi XYZ.HU tematika nagyon bevált és azt lehetett is frissíteni egy kis hozzáértéssel. Hallottam, hogy betelt a pohár. Ez részben érthető, ha kiég az ember és mindent maga kell, hogy csináljon... Van-e arra lehetőséged és akarat, hogy ennek a problémának utána nézzél? Illetve, ha már írok, annak, hogy a ma megjelent WSUS Offline Update 11.6.2-be átemeld a korábbi fordításodat - külön később szerkeszthető formában? - Köszönöm, hogy elolvastál. Tisztelettel S.Tibor. Ha lehetséges, akkor légyszives egy rövid kommentet. Köszönöm.


2019. ápr. 14. 16:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia!
A Private File Sender esetében a resource dll-es (.HU) tematika nem működik, mivel maga az exe fájl tartalmazza a szövegeket, azon belül is a szoftveresen kódolt rész.
Én ezt a patch módú telepítőt azoknál a magyarításoknál alkalmazom, ahol a fő futtatható állományt kell módosítani.
Az oka egyszerű: Nem teszek közzé olyan anyagot, ami szerzői jog védelme alatt áll.
A patch kizárólag a fordítás szövegeit tartalmazza, azonban alkalmas a futtatható állomány módosítására.
Mivel ezt a felhasználó végzi el, nem én követem el a szerzői jogsértést:)
A Private File Sender magyarítása nálam hiba nélkül lefut, mind a 32, mind pedig a 64 bites rendszeren.
Mivel visszajelzés egyáltalán nincs, csak a magam tesztjére hagyatkozhatom.

Az, hogy betelt a pohár annyiban igaz, hogy jelenleg teljes érdeklődés-vesztésben szenvedek a fordítási téma iránt.
De talán jobb is így!
Épp ezért a WSUS Offline Update fordítását sem ígérem.
Üdv


2019. ápr. 14. 18:55
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 4. 22:44
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Köszönöm a gyors reagálást. - Sajnos ez sem hozott eredményt. Generált egy patch.dat fájlt, ami 0 méretü és nem áthelyezhető.... Leokézva kivágja az exe-vel egyetemben. Talán többet ért volna a házi megoldás kérése, melyik szoftverrel, mert nem a nyelvi anyag ami gondot okoz... Régen azért nem voltál ennyire szűzies :-) Tehát így használhatatlan megoldás. Sorry. Tapasztalatom szerint sz "okos" telefonok elterjedésével méginkább butultak a felhasználók és csökkent a még használható agysejtek száma is. Egyre rosszabb a helyzet. Kegyetlen sok energiát fektettél bele, amit LaMoLa is megerősített ! Talán túl sokat is egyszerre és ezért borult ki a bili. Próbálj meg szinkronizálni önmagaddal, mert neked is hiányzik ennek a műnek a folytatása. Ezt őszintén írom. Sokan más ismerőseim is megerősítenek ebben a véleményemben, de nem akarnak írni. Arról nem tehetek. Fel a fejjel és légy hasonló, mint ami voltál. - Ezt LaMoLa üzeni, akivel ma beszéltem. Szia és köszi mégegyszer, hogy válaszoltál.


2019. ápr. 14. 19:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
A Private File Sender-hoz tartozó patch fájl mérete: 30 685 bájt
Gyanítom, hogy a tűzfal, vagy valami egyéb védelmi faszság blokkolhatja annak letöltését a gépeden.
A fájl tiszta, mivel egy tesztet mindig lefuttatok a VirusTotal-on.
A szkripthez még hozzá kellene írnom egy részt, hogy sikertelen telepítés esetén jelenjen meg egy hibaüzenet és álljon le a telepítés.
Mint írtam korábbi hozzászólásomban, se időm, se kedvem ezzel foglalkozni.


2019. ápr. 15. 10:35
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Kérdések, észrevételek a programokról
Csak nem hagyott nyugodni a dolog 04x
Megcsináltam a telepítőt, és elhelyeztem benne egy hibaablakot, ami akkor ugrik fel, ha valami nem stimmel.
Remélhetőleg, most sikertelen telepítés esetén nem vágja ki az exe fájlt.
Továbbá optimalizáltam a telepítőt külön-külön 32/64 bites változatokra lebontva, amely így képes észlelni a megfelelő változatot és az alapján telepíteni a hozzá illő fordítást.
A módosított telepítő innen tölthető le:
viewtopic.php?p=8228#p8228


2019. ápr. 15. 13:59
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 4. 22:44
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Rohannom kell, de majd részletesebben. Óriási köszönet ! MÜXIK !!!!!! Gratula. Ltt jött ki az, ha valaki tud, az tud !!!! Újra bebizonyítottad ! Le akalappal. Ma még visszatérek a témára. ( Semmi védelem és tűzfal nincs bekapcsolva. Utálom a fals riasztásokat. Shadow Defender és a RollBacj RX amiket használok :-) Üdv és Thank's a lot !


2019. ápr. 15. 17:16
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 4. 22:44
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Köznem haza értem és folytatnám. - A kapkodás és félregépelések miatt elnézést kérek. (nem tudom utólag javítani) Egy igen idős barátom kérte ezt a progit magyarul, mert már képtelen kezelni az angol szoftvereket. Ezért gondoltam, hogy sikerrel járok. Átküldtem neki és nagyon boldog. Így küldi át a gyerekeinek a fotókat stb. Megint jót tettél !!! - Néha benézek ide hozzád és látom azt, hogy szinte csak kuncsorgás van és semmi segitség. Ez is elveszi az ember kedvét ! 9x A tudásod viszont nem szabad magadba zárni, hátha van még néhány tanulni vágyó követőd, aki nem csak a buzi (!!!) Ókos telefonját nyomkodja és már az 1x1-et se tudja fejből. Ez is vezéreljen. A kódolt és bujtatott nyelvi anyagot kevesen tudják kiemelni, ezt jól tudod. Talán ez irányban lehetne lépni, ha már csak "méregből, azért is" nézel utána, mint ez esetben...és látod jó lett. A pontos okát talán látod már Te is. Nincs jó ötletem, hogy mit lenne jó csinálni, de ne add fel, mert a neved sok helyen igen jó színben van feltüntetve. Olyanoktól is, akik jobban tennék, ha nem fordítanának, mert katasztrófa, amit kiadnak a kezükből ( BIG SHIT) Érződik a Google fordító a háttérben, a gyakori mondat végén lévő, ami pont az elejére kellene, ezzel teljesen megváltoztatva az egész értelmét a jelentésnek ! Lehetne még ragozni. Egy nyers fordítás után kb. 3-4x több munka a szoftver környezetbe való beillesztés, hogy jó is legyen. Na nem fostolok tovább. Le kellett, hogy írjam, holott a háttérben figyelem csak néha a fejleményeket, hiszen még magyarnak érzem magamat. További jó munkát kívánok NEKED és köszönöm, hogy időt szakítottál rám. A tagoknak pedig ébresztő ! Tessék az asztalra tenni is, nem csak elvenni ! See You later. 39x Köszönöm, ha végig olvastál.


2019. ápr. 15. 20:03
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1038 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 52  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség