Hozzászólás a témához  [ 1038 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 52  Következő
Kérdések, észrevételek a programokról 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Sziasztok!

Először is Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.

Az a baj hogy sokan nem nagyon értenek ilyenfajta eszközökhöz, vagy tesztelés fogalmát nem ismerik, 99.99%-ban amit én letöltök és felteszek a gépre vagy a telefonra először tesztelem ha van hiba jelzem, ha nem jelzem azt jelenti hogy nincs hiba.

Mivel nekem nincs Xiaomi termékeim sem telefonom sem más ilyenfajta eszközeim így nem nagyon tudnám őket letesztelni, mivel én Samsung vagy LG párti vagyok.

A PC programok az teljesen más, mivel azt mindenki letudja tesztelni csak megfelelő Op.rendszerrel kell rendelkeznie a tesztelőnek.
De ott is vannak kivételek ha az illető használni vagy nem használni akarja azt a alkalmazást vagy sem, személy szerint én csak olyan programokat teszek fel a gépemre amit használni fogok vagy megtetszik az adott program.

Én személy szerint már az idejét sem tudom hogy mikor használtam utoljára a PowerDVD-t van jobb tőle PL: PotPlayer vagy GOMPlayer vagy VLC vagy sorolhatnám ami jobbak a PowerDVD-től.

99.99%-ban én ezekből a programokból amit használok készítek Portable alkalmazást.

Jelenleg egy programon dolgozom hogy magyarítani tudjam a neve ShanaEncoder egy videó konvertáló program ami sokkal jobb mint az többi hasonló program, a magyarítással az a baj hogy hiába létezik hogy különálló angol nyelvi fájl lefordítom és ha beteszem a helyére akkor csak a Koreai nyelv jelenik meg sem a magyar sem az angol.
Nem tudom mi lehet a gond, Zityi téged akartalak megkérni hogy nézd meg mit lehet tenni ez ügyben, de ezek szerint már nem vállalsz program magyarításokat.

De ha mégis utána néznél akkor ennek a remek programnak a hivatalos letöltés linkje az alábbi linken letölthető sok-sok infóval ellátva: ShanaEncoder v4.9.0.1 bár angolul sem olyan bonyolult de azért jobb lenne ha magyar lenne.

Azért írtam le ezeket a sorokat hogy ne hidd hogy nem figyelünk és nem vagyunk jelen, legalábbis én, személy szerint napi látogatója vagyok az oldalnak.

Egy kérdésem még lenne rendelt már valaki a LightInTheBox Online Shopping-tól?
Mennyire megbizhatóak és termékeik mennyire megfelelnek a leírtaknak, PL: Pendrive vagy SD kártyákra vagyok kíváncsi mert Wish-en lévők ezek mind rosszak azaz 64GB-ből csak 16GB használható igazából, azért szeretném tudni hogy érdemes-e innen rendelni vagy sem.

Nem arra vagyok kíváncsi hogy ha rendeltettek már az oldalról SD-t és a gép látja mind a pl: 64GB-ot, hanem ténylegesen használható az összes rendelkezésre álló tárhely azaz mind a 64GB-t én a h2testw programmal szoktam letesztelni a pendrive-ket vagy SD-ket ami megmutatja a tényleges tárhelyet.

Várom a válaszokat.

Üdv: Sunike27


2018. dec. 26. 11:51
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Idézet:
Már feladtam! Direkt nincs is mentésem az oldalról,nehogy meg tudjam gondolni magam. Legyalultam és ennyi volt!
Sajnos külföldi oldalakon több segítséget kap az ember.
Magyar mentalitás ilyen és ezek tények sajnos.
Azért te ne add fel!


Ezt meg még szomorúbban olvasom dash1
Nagy igazság van abban amit írsz, de ezt sajnos el kell fogadni, hogy szinte csak magadra számíthatsz.
Teljesen ki kell zárni a külvilágot, és csak magadnak dolgozni.
Persze, ez nem egyszerű, és ha eljut oda az ember, hogy nincs hajtóerő, mérlegelni kell.
Te most így döntöttél, nagyon sajnálom.
Ismét egy hasznos törekvés veszett a semmibe.
Köszönjük az eddigi munkádat.
Ha módod van rá, készítsd elő a visszatérést 48x


2018. dec. 26. 13:27
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Sunike27!

Te az egyike vagy a legrégebbi tagoknak, akitől több segítséget kaptam az elmúlt években, mint a tagság 90%-ától összesen.
Teljesen igazad van abban, hogy nem mindenki rendelkezik ilyen eszközökkel.
A fő problémán az, hogy bárkihez fordulok ez ügyben, mindenhol falakba ütközöm.
Ez ügyben kértem már segítséget itt az oldalon, továbbá jó pár okosotthonnal, okos megoldással, stb. foglalkozó lapon/fórumon, sőt még 2 youtubertől is.
Elképesztő az a közöny ami mindenhol fogad.
Az embert úgy kezelik mint a hülyegyereket.
Ígéret egy helyről jött, de aztán nem történt semmi.
Nekik erre nincs idejük, meg hasonló dumák.

Más...
A LightInTheBox-ról én már rendeltem, többek között sd-kártyát és pendrive-ot is.
Az általam rendelt pendrive-on a 64 GB-ból a tényleges használható terület 59,8 GB, lásd alábbi kép.

Kép

A 32 gb-os sd-kártya az autó mp3 lejátszójában van, és ha jól emlékszem 29 gb használható.

A ShanaEncoder magyarítással kapcsolatban...
Miután megnyitottad a ShanaEncoder.resources.dll fájlt (ajánlott szerkesztő a Radialix), a Radialix felső menüsorából válaszd a Projekt/Tulajdonságok/Cél nyelvek elemet, majd a jobb oldali ablakban a használt nyelvekhez add hozzá az angol nyelvet, és úgy hozd létre a cél fájlt.
Az elkészült fájllal írd felül az eredeti nyelvi fájlt az en mappában.
Ha nem megy, segítek.

Üdv


2018. dec. 26. 13:56
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Köszönöm a gyors választ.

A SD kártyáknál az a probléma hiába látja a gép a felhasználható tárhelyet és még fel is tudsz másolni rá a megadott mennyiségű anyagot csak a visszaolvasás nem megy azaz ha felteszel 64GB-ot csak pl 32GB-ot tud visszaadni.
A Wish-es termékeknél találkoztam ilyennel és többször is, hiába elvileg 64GB-t.

A ShanaEncoder magyarítás sikeres lett ezért ezer hála neked.

Üdv: Sunike27


2018. dec. 26. 16:33
Profil

Csatlakozott: 2014. szept. 2. 15:06
Hozzászólások: 56
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi Mester!

Olvastam a hozzászólásokat...

Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a legtöbb embert tényleg csak az érdekli, hogy minél egyszerűbben meglegyen neki a végeredmény, jelen esetben a magyarítás.
És igazad van, hogy tényleg segíthetnének egy kicsit a szükséges fájlok megosztásában, illetve a magyarításaid tesztelésében.

De ahogyan Sunike27 is írta, szerintem is mindenki max. csak annyit tesztel, amennyit használ.
Xiaomi termékeim nekem sincsenek, és őszintén szólva jelenleg nem is érdekelnek (különben lennének). Ha az a közösség nem segít neked ilyen apróságokban, akkor nem értem, miért bosszankodsz miattuk.

Én azt tudom, hogy amikor én kértem tőled valamelyik szoftver 1. fordítását, én aztán tisztességesen, betűről betűre átnézve teszteltem neked, és megosztottam veled a tapasztalataimat.

Üdv.: Kiss Lajos


2018. dec. 26. 20:40
Profil

Csatlakozott: 2018. máj. 21. 6:06
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi Mester!

Olvasgatom a hozzászólásokat persze én is...
Igaza van abban Kiss Lajosnak sok enbert csak a végeredmény érdekli...sajnos ezt tapasztalom én is
Hála neked a segítségednek a programok beszerzésében a honosításokban stb stb..
Ami programokat használtam használok vagy érdekelt a honosítása mikor elkészült szívesen megosztottam akinek szüksége volt rá de visszajelzés .....
Persze nem fontos nem azért készült ...de nem kis munka még egy pár megás progi se
Szivesen segítenék neked de sajnos ...
Iphonos(ok) vagyok(unk)
s a mobil alkalmazások honosításához lövésem sincs ...
Viszont lehet sok Iphonos is kipróbálná (talán)
Bár az Iphon alkalmazások macerások ..de ha megoldható rápróbálkozom ...még a honosításban is .
Üdv Hama


2018. dec. 27. 9:42
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Lajos!

Csak azért bosszankodom a dolog miatt, mert dolgozom valamin teljes erőbdobással, közzéteszem, letöltik páran, és ennyi.
Akkor miért tölti le, ha nincs is olyan eszköze?
Ha meg van, akkor miért nem tud legalább annyit visszajelezni, hogy rendben működik te marha.
Mint azt már korábban leírtam, elég komplex a beépülők fordítása, mert nehéz behatárolni egy-egy hivatkozás pontos helyét, és hivatkoztatási forrását.
Ezért kellene a visszajelzés olyanoktól akik letöltötték, hogy például a hibamegoldások témakör magyarul jelenik-e meg az alkalmazásban, stb.
Abban teljesen igazat adok neked, hogy ezen felesleges bosszankodni, viszont az a fránya értetlenség gyomorideg formájában mindig ott munkálkodik bennem.
Ki nem állhatom azt a pökhendi hozzáállást a sok kis senkiházitól, akik 0 munkával a hátuk mögött hiszik valakinek magukat.
Csinálnak egy youtube csatornát, és 2 nap alatt több érdemet és látogatót gyűjtenek be a semmiért, mint én a 16 év alatt összesen.
Sokszor felteszem magamban a kérdést, hogy van-e értelme egyáltalán ebbe az egészbe ekkora energiát ölni.
Én nem vagyok az az önreklámozós fajta, azért is tartok ott ahol.
Na mindegy, most pár évre előre megint kibosszankodtam magam, most jöhet ismét a munka xy11

Köszi, hogy írtál.
Üdv

Ui: A korábbi kérdésedre a PowerDVD-vel kapcsolatban az, hogy ránézek.
A MEmu Android Emulator alkalmazással viszont gondjaim vannak, mert a 6.0.1.2 verzióban megváltozott a nyelvi fájl, és teljesen újra kellene fordítani.


2018. dec. 27. 13:20
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Hama!

Ez az iphone-os téma érdekelne, de mivel nincs olyan készülékem, azt sem tudom azon milyen alkalmazások futnak.
Te már próbálkoztál iphone alkalmazás fordításával?
Egyáltalán milyen típusú alkalmazások futnak azon?
Várom válaszod.
Hali


2018. dec. 27. 13:24
Profil Honlap

Csatlakozott: 2018. máj. 21. 6:06
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Uhh na igen érdekes ...
Igazából elvileg minden futna fut rajta .De sajnos itt lép a képbe az ugynevezett Jailbreak
Röviden az Iphonra az APP Store-ból telepíted az alkalmazást a készülékedre.nincs ugymond apk fájl de azzel a Jailbreak funkcióval ugymondd nem az alkalmazást hogy is mondjam ..töröd hanem a készülék védelmi funkcióját iktatod ki ami elvileg ugye a garancia minden féle elvesztését okozza s nem épp olcsóbb készülékről beszélünk szóval meg gondolandó. De ha mégis alkalmazod akkor persze ugyan úgy megy minden majdnem mint az adroidon bár a letöltött fájlt még így is iTunesban kell szinkronizálni.
így nem igazán próbálkoztam meg semmilyen formában a fodítással ..Bár rengeteg alkalmazás van ..szerintem lenne rá igény nem kicsi
A védelemről csak annyit példaként hogy már nagyon nagyon sok töltőkábelre is is nem megfelelő csatlakozást jelez s nem hajlandó csak az eredeti kábelle tölteni ..
.Igazából azon gondolkodtam van egy régeddi Iphon 5 készülékem ami használaton kívül van talán megérné felálldozni s neki ugrani a témának .. 32x
Sok sok Iphonos van
Ha esetleg ugy gondolod hogy belemerülnél a témába szívesen segítek de nem egyszerü ...
na ez egy kicsit hosszú lett
Üdv Hama


2018. dec. 27. 20:36
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Hát igen az Iphone nagyon is zárt körű rendszer, nem nagyon lehet érdemlegesen hozzá magyarítani programokat.
Ami magyar nagy valószínűséggel Apple készíti vagy az alkalmazás készítője (Ha van ilyen).

Én soha nem szerettem az Iphone-t, régen volt egy Ipad-om amit gyorsan túl is adtam rajta.
Zene másolás is bonyolult rá csak a iTunes segítségével lehetséges ha jól tudom, régen biztos így volt, hogy most is azt nem tudom.

Az a baj az Iphone-val hogy annyira zárt körű rendszerre van hogy az már nevetséges, persze ezzel a felhasználókat védik, és a saját pénztárcájukat.

Igazából az árát sem éri meg amennyiért sokszor árulják a készüléket.

Múltkor az egyik ismerősömnek akartam küldeni egy zenét Bluetooth-on keresztül, ami sajnos nem tudtam mivel azt írta ki a készülék hogy Nem Iphone készülék az enyém, nem egy alsó kategóriás telefonom van, Samsung Galaxy A7 (2017).
Na ez aztán a nevetséges és szomorú.

Üdv: Sunike27


2018. dec. 27. 21:42
Profil

Csatlakozott: 2014. jún. 3. 19:59
Hozzászólások: 38
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Sziasztok!
Boldog új évet kívánok mindenkinek.És külön köszönet Zityi mesternek,hogy folytatja ezt a munkáját,remélem még hosszú ideig.Mivel egyre több hivatalos programban látom az ő nevét mint magyar fordító.
Üdv: qwertly


2018. dec. 29. 16:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Ezt a túltolt ájfon mizériát sosem értettem igazán.
Ha meg lehetne oldani a szoftvereik fordítását, talán jobban beleásnám magam a témába, de a leírtak alapján ez nem is olyan egyszerű.


2018. dec. 30. 8:32
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
qwertly írta:
Sziasztok!
Boldog új évet kívánok mindenkinek.És külön köszönet Zityi mesternek,hogy folytatja ezt a munkáját,remélem még hosszú ideig.Mivel egyre több hivatalos programban látom az ő nevét mint magyar fordító.
Üdv: qwertly


Üdv qwertly!
Boldog új évet kívánok neked is!
Sajnos a fordító faj kihalóban van, ezért muszáj ténykedni a háttérben, ha nem akarjuk, hogy a magyar nyelv teljesen a periféria szélére szoruljon.


2018. dec. 30. 8:50
Profil Honlap

Csatlakozott: 2018. máj. 21. 6:06
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
B:U:É:K:

Boldog Új Évet minden fórumozónak látogatónak friends45


2019. jan. 1. 9:21
Profil

Csatlakozott: 2014. szept. 2. 15:06
Hozzászólások: 56
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Boldog új évet kívánok Zityi mesternek, Latcyba-nak és minden fórum tagnak!


2019. jan. 1. 11:27
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:59
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
viewtopic.php?f=8&t=8&p=6979&hilit=DView#p6979

Új verzió jelent meg ma hajnalba.
DView-1.1.3


2019. jan. 7. 6:28
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:59
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi! Láttam hogy megcsináltad,de nem írtad át a fordítót.
Direkt így csináltad meg?
Kép


2019. jan. 14. 11:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia, köszi a jelzést.
Egy kis figyelmetlenség volt.
A fájlt módosítottam.


2019. jan. 14. 12:14
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:59
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Köszönöm a munkádat. ;)


2019. jan. 14. 12:16
Profil

Csatlakozott: 2015. szept. 8. 15:20
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
O&O Defrag Professional / Workstation / Server 22.1.2521 megjelent a legújabb verzió ebből a remek programból ! Szeretném ha készülne róla magyarítás ! Köszönettel:alonzo


2019. jan. 15. 17:26
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1038 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 52  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség