Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
Szoftverajánló 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Szoftverajánló
Sziasztok!
Azzal a céllal hoztam létre ezt a témát, hogy megpróbáljalak kicsit szóra bírni bennetek.
Azzal, ha alkalmazásokat ajánlanátok (akár fordításra, akár használatra), nagyban elősegítenétek a munkánkat.
Ha van kedvenc androidos alkalmazásotok, ajánljátok másoknak, vagy éppen nekünk fordításra.


2015. aug. 11. 10:58
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Első kérdésem az lenne hozzátok...
Kinek mi a kedvenc zenelejátszó szoftvere?

Én magam fanatikus zenerajongó lévén, rengeteg alkalmazást leteszteltem már, és keresgéltem a legjobban 'megröffenő' lejátszót.
A zenehallgatásnál természetesen nagyon fontos a zenehallgatáshoz használt füles minősége is.
Én magam egy Samsung Galaxy S6 fülhallgatót használok, ami embertelen jól hozza a basszusokat.
Mindezek mellett kényelmes, szépen beleül a fülbe, és hosszú idő után sem kényelmetlen a viselése.
Zenelejátszó terén sokáig a JetAudio-t favorizáltam, ami bámulatosan jó lejátszó, számtalan konfigurációs lehetőséggel és tengernyi hanghatással, de az igazán jó hangzást az általunk hivatalosan fordított PlayerPro személyében találtam meg.

Kép

Pár technikai információ róla...

"A PlayerPro egy fejlett zene-és videólejátszó alkalmazás Android eszközökre.

A PlayerPro szép, gyors és intuitív felhasználói felületet biztosít, a hatékony hang konfigurációs beállítások mellett.
Ezenkívül, INGYENES beépülő modulok széles választéka érhető el a beépített funkciók kiegészítésére: felszínek, DSP csomag, Widget készlet ...

Megjegyzés: a Pro verzió egy önállóan működő program. Kérjük, távolítsa el a próbaverziót vásárlás után.

Főbb jellemzői:

* Saját zenék böngészése és lejátszása: albumok, előadók, műfajok, dalok, lejátszási listák, mappák és album előadók szerint.

* Videóböngésző/lejátszó.

* Saját zenetár albumborítókkal, előadó fotókkal vagy műfaj illusztrációkkal, amelyeket különböző forrásokból választhat ki: ID3-címkék (beágyazott grafika), SD-kártya mappák, Galéria, Internet.

* A lejátszó felhasználói felületének módosítása az elérhető FELSZÍNEK egyikének telepítésével.

* Elrendezés testreszabása, váltás a RÁCS vagy LISTA nézet között.

* A zeneállományok ID3 címkéibe ágyazott DALSZÖVEGEK megtekintése.

* Egyéni vagy csoportos CÍMKE szerkesztés: cím, album, előadó, album előadó, zeneszám, év, műfaj, megjegyzés.

* Keverhető HANGHATÁSOK Android >2.3 készülékekre: 5 sávos grafikus HANGSZÍNSZABÁLYZÓ, alapértelmezett/testreszabható mintákkal, SZTEREÓ TÉRHATÁS, VISSZHANG effektusok (kis szoba, közepes szoba, nagy szoba, kis terem, közepes terem, nagy terem), MÉLYHANGKIEMELÉS, hangerőszabályzás.

* INGYENES kiegészítő DSP BEÉPÜLŐ: 10 sávos grafikus HANGSZÍNSZABÁLYZÓ 15 alapértelmezett/testreszabható mintával, ELŐERŐSÍTÉS vezérlő, MÉLYHANGKIEMELÉS vezérlő, SZTEREÓ KIEMELÉS vezérlő, bal-jobb hangerőszabályzó. SZÜNETMENTES lejátszás.
Automatikus/manuális ÁTÚSZTATÁS. VISSZAJÁTSZÁS ERŐSÍTÉS. Hangkorlátozó.
Lépjen a Beállítások > Audió lapra és válassza a "DSP csomag letöltése" opciót az ingyenes beépülő telepítéséhez.

* Zenei statisztikák és INTELLIGENS LEJÁTSZÁSI LISTÁK: Legutóbb hozzáadott, Legnépszerűbb, Most játszott, Nemrég játszott, Legkevésbé játszott. További egyéni listák létrehozása az INTELLIGENS LEJÁTSZÁSI LISTA SZERKESZTŐ segítségével, amely számos különböző kritériumot kínál: album, előadó, műfaj, cím, lejátszások/átugrások száma, legutóbb játszott/hozzáadott, minősítés, podcast, időtartam, év, fájl helye, stb. Az összes intelligens lejátszási lista AUTOMATIKUSAN FRISSÜL.

* Zenei előzmények és minősítések importálása és exportálása kedvenc asztali zenelejátszójából.

* Zenemappa választás.

* 2 KÉPERNYŐZÁR widget választható számos testreszabási lehetőséggel: feloldó csúszka, hangváltó, zeneszámok átugrása a hangerő gombok segítségével, húzó mozdulatok, háttérválasztás, vezérlőválasztás, idő kijelzése, felszínválasztás...

* 5 különböző kezdőképernyő WIDGET kiválasztása (4x1, 2x2, 3x3, 4x4, 4x2). Az összes widget testreszabható és felszínnel látható el: 6 különböző FELSZÍN érhető el. Előadó fotó megjelenítési opció az albumborító helyett, minősítés megjelenítési opció, véletlen sorrendű/szám ismétlés vezérlők stb.

* ÉRTESÍTÉSi ÁLLAPOT támogatás: albumborító, cím, album és előadó, lejátszás/szünet, ugrás előre és leállítás VEZÉRLŐK (csak ICS) megjelenítése az értesítési állapotsorban.

* A legnépszerűbb JAVASLATTEVŐ bővítmények támogatása.

* ALVÁS IDŐZÍTŐ fokozatos halkítással.

* Szöveges értesítések, album/előadó grafikák MEGOSZTÁSA kedvenc közösségi oldalain.

* FEJHALLGATÓ támogatás. A hosszú gombnyomás, és dupla/tripla gombnyomási műveletek testreszabása.

* Mindenre kiterjedő médiatár KERESÉS. HANGKERESÉSI támogatás.

* Húzó/Érintő mozdulatok (lejátszó: dalok kihagyása az albumborító megérintésével, böngészők: lapozás balra a következő lejátszásához, lapozás jobbra az utolsó lejátszásához).

* MOZGATÁSVEZÉRLÉSI funkció: a telefon mozgatásával szabályozható a következő/előző zeneszám lejátszása (pl.: felülről lefelé vagy alulról felfelé mozgatás a következő/előző zeneszám lejátszásához).


... és még sok egyéb felfedezésre váró funkció!"

Nektek mi a kedvenc lejátszótok?


2015. aug. 11. 11:29
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Nekem is a PlayerPro a kedvencem.
Sokáig én is a jetAudio Playert használtam.
Bár mint két termék fel van telepítve de a legtöbbször a PlayerPro-t használom.
A PlayerPro attól más a jetAudio-tol hogy videóket is letud játszani.

Üdv: Sunike27


2015. aug. 11. 23:36
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Elég sok jó zenelejátszó progi elérhető, én még megemlíteném a Shuttle+, Neutron music playert
illetve az n7 player-t. Mind a három progi magyar nyelven elérhető és elég jól teljesítenek.


2015. aug. 12. 14:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Sunike!

Kérdésem a következő lenne.
Te használod a PlayerPro-hoz letölthető PlayerPro DSP pack csomagot?
Mindenhol ódákat zengnek róla, hogy mennyire megdobja a hangzás minőségét.
Nálam valamiért nem szól jól, ha telepítem ezt a csomagot.

Üdv.: Zityi


2015. aug. 15. 12:41
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Szia Zityi!

Nálam is fent van de, nem érzem hogy jobb lenne a hang a zenéknek.
Lehet mi csinálunk valamit rosszul a beállításban.

Üdv: Sunike27


2015. aug. 16. 0:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Nálam a dsp pack telepítése után a hangzás jóval szarabb lesz.
Uninstall cy321


2015. aug. 16. 22:13
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:50
Hozzászólások: 102
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Sziasztok,

Én is a PlayerPro-t favorizálom, ha jól emlékszem még én ajánlottam Zityinek hogy fordítsa le cy321 Amikor rászánta magát, hogy nekiáll fordítani android progikat, egyből ezt kértem tőle cy321

Egy-két jó program még:
Szerintem a legjobb fájlkezelő a Solid Explorer, ebből van 2 féle, a régebbi a Classic elnevezéssel. Magyarul is tud.

Képnézegetőből pedig a QuickPic-et tudom ajánlani. Szintén tud magyarul.

Üdv:
Atosz


2015. aug. 16. 23:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Szia atoszmester!
A PlayerPro jó ajánlás volt 39x
Ha vannak jó fordításra váró programok, nyugodtan ajánljátok.
Buci úgy beindult fordítási téren , hogy nem bírni vele.
Egyszerűen nem tudom tartani a lépést. :1212

Üdv.: Zityi


2015. aug. 17. 7:11
Profil Honlap

Csatlakozott: 2015. jún. 24. 8:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Szisztok!
TrackChecker Mobile alkalmazás elég jól használható csak épp nem magyar és nehéz így eligazodni.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metalsoft.trackchecker_mobile&hl=hu


2016. jan. 15. 12:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Üdv ludla,
Már egy ideje nem érzek késztetést arra, hogy kérésre fordítsak.
Csak saját kútfőből merített anyagokat honosítok.


2016. jan. 15. 15:39
Profil Honlap

Csatlakozott: 2015. jún. 24. 8:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Megértem :)


2016. jan. 17. 11:42
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 6. 20:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Üdv!
Drupe sztem jó app, magyarul nem tud.
https://play.google.com/store/apps/deta ... .app&hl=hu


2017. márc. 16. 18:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Üdv!
Ha rajtam múlik, nem is fog 48x
Alább már írtam, hogy jó ideje nem érzek késztetést arra, hogy kérésre fordítsak.


2017. márc. 16. 18:54
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 6. 20:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Zityi írta:
Üdv!
Ha rajtam múlik, nem is fog 48x
Alább már írtam, hogy jó ideje nem érzek késztetést arra, hogy kérésre fordítsak.


Nem kérés volt állítás dash1
Ajánlottam 1 app-ot, vagy ez nem az a topic?


2017. márc. 16. 19:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Én pedig az állításodra válaszolva írtam, hogy én nem csinálom meg, ami persze nem zárná ki annak a lehetőségét, hogy más megcsinálja.
Viszont annak az esélye, szerintem egyenlő a nullával.


2017. márc. 16. 19:28
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 6. 20:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Zityi írta:
Én pedig az állításodra válaszolva írtam, hogy én nem csinálom meg, ami persze nem zárná ki annak a lehetőségét, hogy más megcsinálja.
Viszont annak az esélye, szerintem egyenlő a nullával.


Referálok, (ha érdekel vkit) mikor tud majd magyarul. Szívesen megosztom mással az infót.
További szép estét!


2017. márc. 16. 19:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Szoftverajánló
Köszi a szoftverajánlót!
Bevallom őszintén először benéztem, és nem vettem észre, hogy a szoftverajánló topikba írtál.
Azt hittem csak egy újabb kéréssel van dolgom.
Sorry


2017. márc. 16. 21:04
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 18 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség