Hozzászólás a témához  [ 48 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Általános kérdések és válaszok 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Társalgó
koszegii írta:
Sziasztok!

Letöltöttem-köszönöm a linket-de indításkor csak egy dos ablak villan fel és nem csinál semmit.


Üdv!

..feltételezem, hogy a készítő hivatalos helyéről letöltött "DRP_14.7_Full.torrent" fájlt nem tetted bele egy torrent kliensbe (pl. uTorrent) amivel le lehet tölteni a "DRP_14.7.iso" képfájlt ami 7,8GB méretű.. 32x ..ha sikerül leszedni akkor az iso képfájlt csomagold ki egy tetszőleges helyre és ott a DriverPackSolution.exe-vel indíthatod a programot.. 55x

..remélem tudtam segíteni.. 48x

További kellemes vasárnapot kiiivááánoook!


2014. júl. 6. 10:55
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:00
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Re: Társalgó
Sziasztok!

Még sohasem használtam olyan összetett programot, mint a DriverPack Solution 14.7-t, amit letöltöttem kíváncsiságból.
Nem véletlenül idegenkedtem, a véleményem lehangoló. Próbaképpen elindítottam a gépemen, egy drivert sem talált a saját adatbázisában, ellenben javasolta töltsem le a netről a friss drivereket. Fekete pont.
Munkahelyemen egy régi gépen tegnap délután újrahúztam az XP-t. Aztán mivel voltak kérdéses illesztőprogramok, így pendrive-ról elindítottam a letöltött progit. Már az furcsa, hogy több program telepítését ajánlja fel, mint friss illesztőprogramot.. Ráadásul ezek a programok, hát mit is mondjak, magamnak sem tenném fel egyiket sem. A felajánlott programok közül a Java-t és a Firefoxot hagytam bejelölve. Az illesztőprogramoknál 6-ot ajánlott fel, egyiknek köze sincs a géphez, a többi elöl egy kivételével kivettem a pipát (pl. sound, a gépen nincs hangszóró,így a frissebb, amúgy felismert eszköz illesztőprogramja felesleges). Amit meghagytam: VIA chipset driver. Elindítom a telepítést, s már az a meglepő, hogy először a programokat dobta fel a gépre. Szerintem meg az illesztőprogramokkal kellene kezdenie. Felmentek, majd jött volna a VIA. Hibaüzenet,miszerint két olyan illesztőprogramot is bejelölve hagytam,ami ütközik, döntsem el melyiket akarom telepíteni. Audiók, amiket nem jelöltem be. Semmiképpen nem tudtam csak a chipset drivert feltenni, hiába volt csak az bejelölve, mert minduntalan jött a hibaüzenet.
Így aztán a véleményem erről a DriverPack Solution 14.7-ről az, hogy semmire nem való. Maradok a jól bevált módszeremnél, manuálisan szedem le a netről a kérdéses hiányzó illesztőprogramokat. Mindig mindent megtalálok. Ingyenes regisztráció a DriverIdentifier oldalán. Kérdéses eszköz hardverazonosítóját beírom a keresőbe, majd a találatok közül kiválasztom a DriverIdentifier oldalát, ahonnét simán, ingyen, gyorsan le tudom tölteni. Ez legalább biztos, 100%-os. Lehet másnak bejön ez a program, nekem nem jött be. Ja igen, hab a tortán, a firefox orosz nyelven települt, a java-t pedig nem tudtam konfigurálni,mert el sem indult a panel, hibával leállt. Felejtős az egész.


2014. júl. 9. 9:18
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:53
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Társalgó
Latcyba írta:
koszegii írta:
Sziasztok!

Letöltöttem-köszönöm a linket-de indításkor csak egy dos ablak villan fel és nem csinál semmit.


Üdv!

..feltételezem, hogy a készítő hivatalos helyéről letöltött "DRP_14.7_Full.torrent" fájlt nem tetted bele egy torrent kliensbe (pl. uTorrent) amivel le lehet tölteni a "DRP_14.7.iso" képfájlt ami 7,8GB méretű.. 32x ..ha sikerül leszedni akkor az iso képfájlt csomagold ki egy tetszőleges helyre és ott a DriverPackSolution.exe-vel indíthatod a programot.. 55x

..remélem tudtam segíteni.. 48x

További kellemes vasárnapot kiiivááánoook!


Szia!

Mint írtam a letöltés sikerült,ki is csomagoltam,de indulni nem akar,csak a dos ablak villan fel,de sebaj,átmásoltam a drive mappát a régebbi DRP-be.Köszönöm.

Más,az Andy emulátor feltelepül a gépemre,de ez sem akar indulni,mást nem kell feltenni mellé? 32x


2014. júl. 10. 18:53
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Társalgó
Telepítettem én is az Andy emulátort, de nálam se baba.. 32x ..fogalmam nincs mi lehet a bibije.. 18x


2014. júl. 10. 19:31
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Társalgó
Idézet:
Még sohasem használtam olyan összetett programot, mint a DriverPack Solution 14.7-t, amit letöltöttem kíváncsiságból.
Nem véletlenül idegenkedtem, a véleményem lehangoló.


Hali,

Érdekes egy program ez a DriverPack Solution, mert tesztelés alapján úgy fest, hogy teljesen gépfüggő.
Nálam például jól teljesít, bár én egyáltalán nem szoktam frissíteni a gépet, most is csak egy tesztelés erejéig vetettem be.
Ha ráküldöm a gépemre, tényleg a legújabb illesztőprogramokat ajánlja fel frissítésre, de ha a régi gépemen futtatom, nem talál semmi frissíteni valót 32x, ez érdekes.

Viszont, nemrég volt nálam 2 gép, amelyhez egy haverom jutott hozzá a munkahelyén keresztül.
Mindkettőre XP-t telepítettünk, de arról fogalmunk se volt, hogy pontosan milyen hardverelemekből áll a masina, és persze az alaplapi telepítőlemez sem volt meg egyiknél sem.
Tettem egy kísérletet a DriverPack Solution progival, ami minden egyes hardverösszetevőt beazonosított a gépen és telepítette hozzá a megfelelő illesztőprogramot.
Az érzések vegyesek a programmal kapcsolatban.
Az biztos, hogy saját gépemen sohasem használnám frissítésre :1212


2014. júl. 11. 11:00
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. aug. 1. 14:59
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Sajna a link nem él!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Latcyba 2014. dec. 1. 17:36-kor.

Illesztőprogramok (Drivers) topikból a hozzászólás áthelyezve ide!



2014. dec. 1. 17:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
A DriverPack Solution 14.11 HUN letöltési linkje frissítve!


2014. dec. 1. 17:38
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. aug. 1. 14:59
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Köszönöm! 55x


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Latcyba 2014. dec. 1. 20:55-kor.

Kérlek ne idézd ez előtted hozzászólót! THX!



2014. dec. 1. 18:42
Profil

Csatlakozott: 2014. dec. 11. 13:39
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Sziasztok!

Ma regisztráltam a fórumra, remélem, jó helyre írom a kérdésemet, ha nem, előre is elnézést.

Én igazából egy szoftver leírást szeretnék lefordítani, de nem igazán tudom, mi a legmagyarosabb kifejezés a Phone Manager névre.
PC és Android/iPhone között lehet fájlokat, névjegyeket, alkalmazásokat, stb. oda-vissza vinni vele, de nem igazán tudom, hogy fordítsam, hogy visszaadja a lényeget. Menedzser? Fájlkezelő? Intéző?

Előre is köszönöm, ha valakinek van ötlete.

Üdv,
Lili


2014. dec. 11. 13:51
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Lili,

A Phone Manager magyarul lehet Telefonkezelő, vagy akár Telefon fájlkezelő is, ahogy neked szimpatikusabb:)
Erre a progira gondoltál? -> Phone Manager https://phonemanager.codeplex.com
Szia


2014. dec. 11. 14:25
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. dec. 11. 13:39
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Köszönöm a gyors választ, azt hiszem, a második variáció szimpatikusabb. :)

Hasonló tulajdonságokkal bír a progi, de nem az, amit linkeltél.


2014. dec. 11. 21:28
Profil

Csatlakozott: 2017. okt. 7. 22:46
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Sziasztok. Ezeket a fájlokat szeretném szerkeszteni, Magyarositani. https://drive.google.com/open?id=0B_2iX ... 3JkY0NqOHM

.dat és .hdr

Tudtommal a Nuance szoftvergyártó valamelyik programja tud ebben segíteni.
Esetleg van aki ismeri vagy tud segíteni és persze a programot is hol lehet beszerezni. :D


2017. okt. 14. 18:46
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Zityi írta:
Már csak megszokásból (na meg rutinból) írom ki, hogy 10 éves lett az oldal.
Bár tudom ez nem sok mindenkit érdekel, nekem mégis egyfajta megerősítést jelent, hogy ez a másfél évtizede (2002-2017) indított vállalkozás még mindig életképes, és talán nem volt hiábavaló.
Már csak azért sem volt felesleges, mert ezen keresztül képet kaphattam mások elkötelezettségéről, kitartásáról és dolgok iránti hozzáállásáról, rávetítve azokat a saját életutamra.

Ami biztos, én továbbra is teszem a dolgomat és próbálok rávilágítani arra, hogy miként lehet mocskos anyagiak nélkül megvalósítani a kitűzött célokat.
Bár sajnos nem ezt látom magam körül, engem mégis inspirál az, hogy kilépve ebből a gusztustalan anyagias létformából, ezt az "osztályellenes magatartást" képviselhetem.

A ROCK legyen veletek!


Szia Zityi!

Lehet sok embert nem érdekel, de engem nagyon is.
Én napi látogatója vagyok az oldalnak, szeretem amit csinálsz, és tisztellek is érte.
Ez a 15 év ami a hátad mögöd van, nem sokaknak adatik meg, mert sokan ingyen nem igen teszik azt meg amit te megteszel.

Lenne egy kérdésem azért hozzá hátha tudsz nekem ebben segíteni.
Vettem a napokban egy SAMSUNG Galaxy A7 (2017)-es telefont ami nagyon jó, csak egy a bibi vele hogy sehogy nem tudom az ikonokat átnevezni rajta egyéni névre.

A kérdésem az lenne hogy tudsz-e ajánlani olyan programot ami ezt megteszi tudom hogy vannak Launchers-ek ami ezt megteszi de nem szeretnék más Launcher-t használni a telefonhoz, csak egy egyszerű kis programocska kellene amivel ezt meglehet tenni.
Találtam egyet (Icon Changer) de az nem a legjobb mivel átnevezni csak a kezdőképernyőn lehet az alkalmazásokban nem, egy olyan kellene ami ott is átlehet nevezni.

Előre is köszönöm a segítséget.


2017. okt. 15. 11:25
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Sunike27!

Most hirtelen nem jut eszembe ilyen alkalmazás.
Ha találok, szólok.


2017. okt. 15. 15:46
Profil Honlap

Csatlakozott: 2017. okt. 7. 22:46
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Herrleon írta:
Sziasztok. Ezeket a fájlokat szeretném szerkeszteni, Magyarositani. https://drive.google.com/open?id=0B_2iX ... 3JkY0NqOHM

.dat és .hdr

Tudtommal a Nuance szoftvergyártó valamelyik programja tud ebben segíteni.
Esetleg van aki ismeri vagy tud segíteni és persze a programot is hol lehet beszerezni. :D




2017. okt. 22. 17:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Herrleon,

Én magam a Nuance szoftvergyártó cégről még nem hallottam, így nem tudom a választ a kérdésedre.


2017. okt. 22. 17:45
Profil Honlap

Csatlakozott: 2017. okt. 7. 22:46
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Zityi írta:
Szia Herrleon,

Én magam a Nuance szoftvergyártó cégről még nem hallottam, így nem tudom a választ a kérdésedre.



Szia.

Pedig nagyon sok navigációba megtalálható az álltaluk forgalmazott tts hangok.


2017. okt. 23. 5:53
Profil

Csatlakozott: 2018. jan. 28. 20:21
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
sziasztok
egy kis segitseg kelle hogy hol találok ehez
U-232 V5 progit amivel honositani lehetne vagy otlet hogy tudnam magyar nyelvure tenni
koszonom a segitseget


2018. jan. 28. 20:40
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia,

A szövegek php fájlokban vannak a lang mappán belül, az 1 elnevezésű mappában angol, a 2 nevűben pedig francia nyelven.
Ezeket kell lefordítanod, pl. a notepad++ segítségével.
Üdv


2018. jan. 30. 9:55
Profil Honlap

Csatlakozott: 2016. márc. 19. 0:18
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Sziasztok, Üdvözöllek Zityi.

Évek óta csodálom és élvezem a fordításaidat. Amiért jár egy hatalmas köszönet.
Gondoltam én is megpróbálkoznék egy program magyarításával.
Aiseesoft HD Video Converter

De sajnos nem tudom milyen programmal tudnám szerkeszteni.

Ugyan olyan RCC fájl (.rcc) van benne,

Kép

mint az általad is lefordított: Aiseesoft Blu-ray Player v6.6.12

Ebben szeretném a segítségedet kérni.
Te mivel szerkesztetted az ilyen fájlokat?


2018. márc. 9. 5:35
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 48 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség