Hozzászólás a témához  [ 1038 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Következő
Kérdések, észrevételek a programokról 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi!

Köszönöm szépen a GiliSoft File Lock Pro fordítását. Nem is gondoltam, hogy ilyen hamar
elkészíted. Nagy örömet szereztél vele! cy321


2014. szept. 8. 12:10
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Üdv. Zityi !

A Gilisoft File Lock Pro program tökéletesen működik és a fordítás is tökéletes.
Viszont egy dolgot szeretnék kérdezni, mivel pl. a mappák zárolása és mappák feloldása gombok a legtöbb opciónál össze csúszik az ikonnal, nem lehetne ezen gombok fordítása csak annyi, hogy zárolás és feloldás? Akkor nem kellene gombokat szerkeszteni. Vagy ez már durva eltérés a program helyes fordításától?


2014. szept. 9. 13:26
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi
Megjelent a ConvertXtoDVD.5.2.0.16.Honlap:http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/
Van a programmal egy kis probléma,mármint a magyaritásával.A benne lévő forditást anno.03 Apr 2008 -ben készitette a DVD tippek és Trűkkök
-http://dvdx.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=190&func=fileinfo&id=129
Azóta senki nem frissitette a nyelvi fájlt a program pedig fejlődött.Nagyon hiányos a forditás.Maga a program kiválló DVD-t készit bármilyen filmből,szerintem a maga nemében az egyik legjobb.
Kérdésem az volna hogy ha időd engedi talán ránéznél?
Üdv


2014. szept. 9. 19:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Buci írta:
Üdv. Zityi !

A Gilisoft File Lock Pro program tökéletesen működik és a fordítás is tökéletes.
Viszont egy dolgot szeretnék kérdezni, mivel pl. a mappák zárolása és mappák feloldása gombok a legtöbb opciónál össze csúszik az ikonnal, nem lehetne ezen gombok fordítása csak annyi, hogy zárolás és feloldás? Akkor nem kellene gombokat szerkeszteni. Vagy ez már durva eltérés a program helyes fordításától?

Szia Buci,
Köszi a jelzést.
Nekem elkerülte a figyelmemet ez a hiba, így most módosítottam a szövegeket.
A gomb méretét is meg lehetett volna növelni, de akkor a gomb háttérképeként szolgáló bmp fájlok méretét is módosítanom kellett volna.
Ehhez viszont most se időm, se kedvem nem volt.
Remélem így is megfelel.

A javított magyarítást letöltheted innen -> viewtopic.php?p=1297#p1297

Üdv.:Zityi


2014. szept. 10. 18:22
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
lengyel19 írta:
Szia Zityi
Megjelent a ConvertXtoDVD.5.2.0.16.Honlap:http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/
Van a programmal egy kis probléma,mármint a magyaritásával.A benne lévő forditást anno.03 Apr 2008 -ben készitette a DVD tippek és Trűkkök
-http://dvdx.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=190&func=fileinfo&id=129
Azóta senki nem frissitette a nyelvi fájlt a program pedig fejlődött.Nagyon hiányos a forditás.Maga a program kiválló DVD-t készit bármilyen filmből,szerintem a maga nemében az egyik legjobb.
Kérdésem az volna hogy ha időd engedi talán ránéznél?
Üdv

Szia lengyel19,
A ConvertXtoDVD programot ismerem, mivel anno DVDx barátom (aki eddig fordította a progit) felajánlotta, hogy vegyem át tőle a hivatalos fordítást.
Én akkor ezt nem fogadtam el, mivel nem szeretek más fordításába belekontárkodni.
Ha én lefordítok egy más által korábban fordított programot, az csakis teljes újrafordítást jelenthet.
Ehhez viszont (a hatalmas szövegkészletet elnézve) se időm, se kedvem.
Így én passzolom a labdát tovább, hátha valaki más bevállalja.

Üdv.: Zityi


2014. szept. 10. 18:27
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Zityi írta:
lengyel19 írta:
Szia Zityi
Megjelent a ConvertXtoDVD.5.2.0.16.Honlap:http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/
Van a programmal egy kis probléma,mármint a magyaritásával.A benne lévő forditást anno.03 Apr 2008 -ben készitette a DVD tippek és Trűkkök
-http://dvdx.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=190&func=fileinfo&id=129
Azóta senki nem frissitette a nyelvi fájlt a program pedig fejlődött.Nagyon hiányos a forditás.Maga a program kiválló DVD-t készit bármilyen filmből,szerintem a maga nemében az egyik legjobb.
Kérdésem az volna hogy ha időd engedi talán ránéznél?
Üdv

Szia lengyel19,
A ConvertXtoDVD programot ismerem, mivel anno DVDx barátom (aki eddig fordította a progit) felajánlotta, hogy vegyem át tőle a hivatalos fordítást.
Én akkor ezt nem fogadtam el, mivel nem szeretek más fordításába belekontárkodni.
Ha én lefordítok egy más által korábban fordított programot, az csakis teljes újrafordítást jelenthet.
Ehhez viszont (a hatalmas szövegkészletet elnézve) se időm, se kedvem.
Így én passzolom a labdát tovább, hátha valaki más bevállalja.

Üdv.: Zityi



Sziasztok!

Az említett programot én mér elkezdtem fordítani, kb 60-75%-a kész van, mivel mostanában nem sok időm van hogy mikor lesz kész azt nem tudom.
A napi 12óra meló a hétvégére teljesen lemerít.

Egyszer csak lesz egy kis szabad időm teljesen megcsinálni.

Üdv: Sunike27


2014. szept. 10. 23:12
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Sziasztok
Köszönöm a válaszokat.


2014. szept. 11. 7:12
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Üdv. Zityi!

Köszönöm a File Lock Pro javított fordítását, nekem teljesen megfelel ez így.


2014. szept. 11. 14:47
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 5. 22:54
Hozzászólások: 55
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Sunike27 írta:
Zityi írta:
lengyel19 írta:
Szia Zityi
Megjelent a ConvertXtoDVD.5.2.0.16.Honlap:http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/
Van a programmal egy kis probléma,mármint a magyaritásával.A benne lévő forditást anno.03 Apr 2008 -ben készitette a DVD tippek és Trűkkök
-http://dvdx.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=190&func=fileinfo&id=129
Azóta senki nem frissitette a nyelvi fájlt a program pedig fejlődött.Nagyon hiányos a forditás.Maga a program kiválló DVD-t készit bármilyen filmből,szerintem a maga nemében az egyik legjobb.
Kérdésem az volna hogy ha időd engedi talán ránéznél?
Üdv

Szia lengyel19,
A ConvertXtoDVD programot ismerem, mivel anno DVDx barátom (aki eddig fordította a progit) felajánlotta, hogy vegyem át tőle a hivatalos fordítást.
Én akkor ezt nem fogadtam el, mivel nem szeretek más fordításába belekontárkodni.
Ha én lefordítok egy más által korábban fordított programot, az csakis teljes újrafordítást jelenthet.
Ehhez viszont (a hatalmas szövegkészletet elnézve) se időm, se kedvem.
Így én passzolom a labdát tovább, hátha valaki más bevállalja.

Üdv.: Zityi



Sziasztok!

Az említett programot én mér elkezdtem fordítani, kb 60-75%-a kész van, mivel mostanában nem sok időm van hogy mikor lesz kész azt nem tudom.
A napi 12óra meló a hétvégére teljesen lemerít.

Egyszer csak lesz egy kis szabad időm teljesen megcsinálni.

Üdv: Sunike27


Sziasztok!

Ezt Én is köszönöm Sunike27, ez a progi tényleg megérdemli, hogy ne legyen elhanyagolva a magyarítása. yx21 23x
Üdv


2014. szept. 13. 10:48
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 5. 22:54
Hozzászólások: 55
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ennek Maxidix Wifi Suite a proginak esetleg nincs magyarítása, valahol (valakinél) elfekvőben? Vagy esetleg nem tudnátok-e bevállalni? Nagyon jó és hasznos progi, csak sajnos nem tud magyarul, ha valaki esetleg ismer hasonló progit azt is meg köszönném. Érdekes Androidra olyan sok hasonló app létezik, Windowsra meg nem igazán találtam.
Előre is köszönöm,
Sziasztok


2014. szept. 13. 11:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia hunreg,

A Maxidix cég termékeit ismerem, mivel korábban 2 programját is fordítottam (Maxidix IP Switcher és Maxidix Password Angel).
Mondjuk a Maxidix Wifi Suite progi pont nem rémlett.
Letöltöttem és megnéztem volna, ha nem kapom folyamatosan a Windows Wireless LAN szolgáltatás inaktív hibaüzenetet.
Mivel a szolgáltatás-kezelőben ilyen szolgáltatást nem találtam, fogalmam nincs hogyan lehetne aktívvá tenni.
Ez nélkül meg nem tudom futásra bírni az alkalmazást.
Vakon meg nem egy hálás feladat a fordítás.
Ennek ellenére csináltam egy gyors ferdítést, amely tesztelésre vár.
Azt kellene letesztelned, hogy a magyar szövegek megfelelően jelennek-e meg.
Ha minden oké, akkor készítek hozzá telepítőt.

Itt a nyelvi fájl:


Üdv


2014. szept. 13. 17:09
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi!

Érdeklődnék, hogy a megjelent Hide Folders 2012 4.6.3.929 verzió már tartalmazza a frissített nyelvi fájlt?


2014. szept. 13. 20:45
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Üdv Buci,

Így, hogy szóltál, ránéztem az új verzióban szereplő nyelvi állományra, és szomorúan tapasztaltam, hogy a készítő nem tette bele a frissített magyar nyelvi állományt.
Írtam neki ez ügyben, és a srác elnézést kért érte.
Ígérete szerint korrigálja a hibát.
Addig is a Fordítóműhelyben megtalálod a programot és ahhoz tartozó friss nyelvi fájlt -> viewtopic.php?p=1321#p1321

Hali


2014. szept. 14. 11:21
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi!

Pont ezért kérdeztem. Köszönöm! cy321


2014. szept. 14. 13:05
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi
Kipróbáltam a Hide Folders 2012 4.6.3.929 programot.Win7x64-en a jobbklikkes menüben a szöveg angolul jelenik meg,gondoltam értesitelek.Köszönöm a program magyaritását.
Üdv.
Kép


2014. szept. 14. 17:12
Profil

Csatlakozott: 2014. júl. 3. 8:25
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Sziasztok!
Megszeretném kérdezni hogy az Asulogics Disk Defrag-hoz elfog készülni a legújabb verzióhoz a fordítás?
Üdv.


2014. szept. 14. 19:13
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 5. 22:54
Hozzászólások: 55
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Zityi írta:
Szia hunreg,

A Maxidix cég termékeit ismerem, mivel korábban 2 programját is fordítottam (Maxidix IP Switcher és Maxidix Password Angel).
Mondjuk a Maxidix Wifi Suite progi pont nem rémlett.
Letöltöttem és megnéztem volna, ha nem kapom folyamatosan a Windows Wireless LAN szolgáltatás inaktív hibaüzenetet.
Mivel a szolgáltatás-kezelőben ilyen szolgáltatást nem találtam, fogalmam nincs hogyan lehetne aktívvá tenni.
Ez nélkül meg nem tudom futásra bírni az alkalmazást.
Vakon meg nem egy hálás feladat a fordítás.
Ennek ellenére csináltam egy gyors ferdítést, amely tesztelésre vár.
Azt kellene letesztelned, hogy a magyar szövegek megfelelően jelennek-e meg.
Ha minden oké, akkor készítek hozzá telepítőt.

Itt a nyelvi fájl:


Üdv


Szia Zityi!
Nagyon szépen köszönöm a gyors reagálást, szerintem nagyon jó a magyarítás. Találtam két hibát a főoldalon, ezt próbálom sceenshot-tal szemléltetni angolul is, hogy jobban lásd. Illetve vannak lefordítatlan részek is, ezt is nagyjából kijelöltem.

Képek:

http://oi60.tinypic.com/11webg8.jpg
http://oi62.tinypic.com/1zwojdx.jpg
http://oi62.tinypic.com/2r3ecme.jpg
http://oi61.tinypic.com/2hdxk7k.jpg

Szia
hureg


2014. szept. 15. 10:45
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 5. 22:54
Hozzászólások: 55
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Szia Zityi!

Ez gyors volt most akartam jelezni, hogy megjelent a "O&O Defrag 18.0 Build 39 Professional" és már kész is.
Nagyon szépen köszönöm a munkádat. 23x yahoo
Üdv
hunreg


2014. szept. 16. 20:56
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
Gabee írta:
Sziasztok!
Megszeretném kérdezni hogy az Asulogics Disk Defrag-hoz elfog készülni a legújabb verzióhoz a fordítás?
Üdv.

Szia,
Mi a Auslogics Disk Defrag program 3.xx szériáját fordítottuk hivatalosan.
A 4.0 verzió megjelenésekor a készítők úgy döntöttek, hogy hivatalos fordítócégekkel kívánják tovább fordíttatni termékeiket.
Minket fordítókat még csak ki sem értesítettek erről.
Ekkor írtam nekik egy szép hosszú levelet, amelyre a következő válasz érkezett.

Idézet:
You are right, current Hungarian translation is pretty poor, we have already received several messages from Hungarian users stating that previous translation was much better than the current one. We are going to ask the translation service to improve the translation, but unfortunately, none of our team speaks Hungarian, so we do not have any clues about what is wrong with the translation. We would like to ask you for a little favor. Could you please tell us several most severe problems with current Hungarian translation? We are going to use this information to improve the translation.


Ez magyarul annyit tesz, hogy már mások is jelezték nekik, hogy a korábbi fordítás sokkal jobb volt, mint a jelenlegi.
Viszont volt pofájuk arra kérni engem, hogy én jelezzem nekik a jelenlegi fordítás hibáit, hogy ők a magyar fordítóirodával ki tudják javíttatni.
Na meg a fa.... nem kéne nekik? 04x
Azóta viszont, ha jól tudom a magyar fordítás már nem része a programnak, gondolom a levelem nyomán kib@szták őket. hi124

Ennyi a történet, épp ezért mi már nem kívánunk másodhegedűsök lenni.
Szia


2014. szept. 19. 14:42
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések, észrevételek a programokról
lengyel19 írta:
Szia Zityi
Kipróbáltam a Hide Folders 2012 4.6.3.929 programot.Win7x64-en a jobbklikkes menüben a szöveg angolul jelenik meg,gondoltam értesitelek.Köszönöm a program magyaritását.
Üdv.

Üdv lengyel19,
Mellékeltem a magyarítás telepítő mellé egy reg fájlt, amely hozzáadja a rendszerleíróhoz az általad említett lefordítatlan részek magyar megfelelőit.
Ezt a kiegészítőt a fordítóműhelyben találod -> viewtopic.php?p=1321#p1321

Köszi a jelzést.
Szia


2014. szept. 19. 14:59
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1038 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség