Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Általános kérdések és válaszok 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Társalgó
koszegii írta:
Sziasztok!

Letöltöttem-köszönöm a linket-de indításkor csak egy dos ablak villan fel és nem csinál semmit.

Üdv!

..feltételezem, hogy a készítő hivatalos helyéről letöltött "DRP_14.7_Full.torrent" fájlt nem tetted bele egy torrent kliensbe (pl. uTorrent) amivel le lehet tölteni a "DRP_14.7.iso" képfájlt ami 7,8GB méretű.. 32x ..ha sikerül leszedni akkor az iso képfájlt csomagold ki egy tetszőleges helyre és ott a DriverPackSolution.exe-vel indíthatod a programot.. 55x

..remélem tudtam segíteni.. 48x

További kellemes vasárnapot kiiivááánoook!

2014. júl. 6. 9:55
Profil Honlap

Sziasztok!

Még sohasem használtam olyan összetett programot, mint a DriverPack Solution 14.7-t, amit letöltöttem kíváncsiságból.
Nem véletlenül idegenkedtem, a véleményem lehangoló. Próbaképpen elindítottam a gépemen, egy drivert sem talált a saját adatbázisában, ellenben javasolta töltsem le a netről a friss drivereket. Fekete pont.
Munkahelyemen egy régi gépen tegnap délután újrahúztam az XP-t. Aztán mivel voltak kérdéses illesztőprogramok, így pendrive-ról elindítottam a letöltött progit. Már az furcsa, hogy több program telepítését ajánlja fel, mint friss illesztőprogramot.. Ráadásul ezek a programok, hát mit is mondjak, magamnak sem tenném fel egyiket sem. A felajánlott programok közül a Java-t és a Firefoxot hagytam bejelölve. Az illesztőprogramoknál 6-ot ajánlott fel, egyiknek köze sincs a géphez, a többi elöl egy kivételével kivettem a pipát (pl. sound, a gépen nincs hangszóró,így a frissebb, amúgy felismert eszköz illesztőprogramja felesleges). Amit meghagytam: VIA chipset driver. Elindítom a telepítést, s már az a meglepő, hogy először a programokat dobta fel a gépre. Szerintem meg az illesztőprogramokkal kellene kezdenie. Felmentek, majd jött volna a VIA. Hibaüzenet,miszerint két olyan illesztőprogramot is bejelölve hagytam,ami ütközik, döntsem el melyiket akarom telepíteni. Audiók, amiket nem jelöltem be. Semmiképpen nem tudtam csak a chipset drivert feltenni, hiába volt csak az bejelölve, mert minduntalan jött a hibaüzenet.
Így aztán a véleményem erről a DriverPack Solution 14.7-ről az, hogy semmire nem való. Maradok a jól bevált módszeremnél, manuálisan szedem le a netről a kérdéses hiányzó illesztőprogramokat. Mindig mindent megtalálok. Ingyenes regisztráció a DriverIdentifier oldalán. Kérdéses eszköz hardverazonosítóját beírom a keresőbe, majd a találatok közül kiválasztom a DriverIdentifier oldalát, ahonnét simán, ingyen, gyorsan le tudom tölteni. Ez legalább biztos, 100%-os. Lehet másnak bejön ez a program, nekem nem jött be. Ja igen, hab a tortán, a firefox orosz nyelven települt, a java-t pedig nem tudtam konfigurálni,mert el sem indult a panel, hibával leállt. Felejtős az egész.

2014. júl. 9. 8:18

Latcyba írta:
koszegii írta:
Sziasztok!

Letöltöttem-köszönöm a linket-de indításkor csak egy dos ablak villan fel és nem csinál semmit.

Üdv!

..feltételezem, hogy a készítő hivatalos helyéről letöltött "DRP_14.7_Full.torrent" fájlt nem tetted bele egy torrent kliensbe (pl. uTorrent) amivel le lehet tölteni a "DRP_14.7.iso" képfájlt ami 7,8GB méretű.. 32x ..ha sikerül leszedni akkor az iso képfájlt csomagold ki egy tetszőleges helyre és ott a DriverPackSolution.exe-vel indíthatod a programot.. 55x

..remélem tudtam segíteni.. 48x

További kellemes vasárnapot kiiivááánoook!

Szia!

Mint írtam a letöltés sikerült,ki is csomagoltam,de indulni nem akar,csak a dos ablak villan fel,de sebaj,átmásoltam a drive mappát a régebbi DRP-be.Köszönöm.

Más,az Andy emulátor feltelepül a gépemre,de ez sem akar indulni,mást nem kell feltenni mellé? 32x

2014. júl. 10. 17:53

Telepítettem én is az Andy emulátort, de nálam se baba.. 32x ..fogalmam nincs mi lehet a bibije.. 18x

2014. júl. 10. 18:31
Profil Honlap

Idézet:
Még sohasem használtam olyan összetett programot, mint a DriverPack Solution 14.7-t, amit letöltöttem kíváncsiságból.
Nem véletlenül idegenkedtem, a véleményem lehangoló.

Hali,

Érdekes egy program ez a DriverPack Solution, mert tesztelés alapján úgy fest, hogy teljesen gépfüggő.
Nálam például jól teljesít, bár én egyáltalán nem szoktam frissíteni a gépet, most is csak egy tesztelés erejéig vetettem be.
Ha ráküldöm a gépemre, tényleg a legújabb illesztőprogramokat ajánlja fel frissítésre, de ha a régi gépemen futtatom, nem talál semmi frissíteni valót 32x, ez érdekes.

Viszont, nemrég volt nálam 2 gép, amelyhez egy haverom jutott hozzá a munkahelyén keresztül.
Mindkettőre XP-t telepítettünk, de arról fogalmunk se volt, hogy pontosan milyen hardverelemekből áll a masina, és persze az alaplapi telepítőlemez sem volt meg egyiknél sem.
Tettem egy kísérletet a DriverPack Solution progival, ami minden egyes hardverösszetevőt beazonosított a gépen és telepítette hozzá a megfelelő illesztőprogramot.
Az érzések vegyesek a programmal kapcsolatban.
Az biztos, hogy saját gépemen sohasem használnám frissítésre :1212

2014. júl. 11. 10:00
Profil Honlap

Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Sajna a link nem él!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Latcyba 2014. dec. 1. 16:36-kor.

Illesztőprogramok (Drivers) topikból a hozzászólás áthelyezve ide!

2014. dec. 1. 16:33

A DriverPack Solution 14.11 HUN letöltési linkje frissítve!

2014. dec. 1. 16:38
Profil Honlap

Köszönöm! 55x

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Latcyba 2014. dec. 1. 19:55-kor.

Kérlek ne idézd ez előtted hozzászólót! THX!

2014. dec. 1. 17:42

Sziasztok!

Ma regisztráltam a fórumra, remélem, jó helyre írom a kérdésemet, ha nem, előre is elnézést.

Én igazából egy szoftver leírást szeretnék lefordítani, de nem igazán tudom, mi a legmagyarosabb kifejezés a Phone Manager névre.
PC és Android/iPhone között lehet fájlokat, névjegyeket, alkalmazásokat, stb. oda-vissza vinni vele, de nem igazán tudom, hogy fordítsam, hogy visszaadja a lényeget. Menedzser? Fájlkezelő? Intéző?

Előre is köszönöm, ha valakinek van ötlete.

Üdv,
Lili

2014. dec. 11. 12:51

Szia Lili,

A Phone Manager magyarul lehet Telefonkezelő, vagy akár Telefon fájlkezelő is, ahogy neked szimpatikusabb:)
Erre a progira gondoltál? -> Phone Manager https://phonemanager.codeplex.com
Szia

2014. dec. 11. 13:25
Profil Honlap

Köszönöm a gyors választ, azt hiszem, a második variáció szimpatikusabb. :)

Hasonló tulajdonságokkal bír a progi, de nem az, amit linkeltél.

2014. dec. 11. 20:28

Sziasztok. Ezeket a fájlokat szeretném szerkeszteni, Magyarositani. https://drive.google.com/open?id=0B_2iX ... 3JkY0NqOHM

.dat és .hdr

Tudtommal a Nuance szoftvergyártó valamelyik programja tud ebben segíteni.
Esetleg van aki ismeri vagy tud segíteni és persze a programot is hol lehet beszerezni. :D

2017. okt. 14. 17:46

Zityi írta:
Már csak megszokásból (na meg rutinból) írom ki, hogy 10 éves lett az oldal.
Bár tudom ez nem sok mindenkit érdekel, nekem mégis egyfajta megerősítést jelent, hogy ez a másfél évtizede (2002-2017) indított vállalkozás még mindig életképes, és talán nem volt hiábavaló.
Már csak azért sem volt felesleges, mert ezen keresztül képet kaphattam mások elkötelezettségéről, kitartásáról és dolgok iránti hozzáállásáról, rávetítve azokat a saját életutamra.

Ami biztos, én továbbra is teszem a dolgomat és próbálok rávilágítani arra, hogy miként lehet mocskos anyagiak nélkül megvalósítani a kitűzött célokat.
Bár sajnos nem ezt látom magam körül, engem mégis inspirál az, hogy kilépve ebből a gusztustalan anyagias létformából, ezt az "osztályellenes magatartást" képviselhetem.

A ROCK legyen veletek!

Szia Zityi!

Lehet sok embert nem érdekel, de engem nagyon is.
Én napi látogatója vagyok az oldalnak, szeretem amit csinálsz, és tisztellek is érte.
Ez a 15 év ami a hátad mögöd van, nem sokaknak adatik meg, mert sokan ingyen nem igen teszik azt meg amit te megteszel.

Lenne egy kérdésem azért hozzá hátha tudsz nekem ebben segíteni.
Vettem a napokban egy SAMSUNG Galaxy A7 (2017)-es telefont ami nagyon jó, csak egy a bibi vele hogy sehogy nem tudom az ikonokat átnevezni rajta egyéni névre.

A kérdésem az lenne hogy tudsz-e ajánlani olyan programot ami ezt megteszi tudom hogy vannak Launchers-ek ami ezt megteszi de nem szeretnék más Launcher-t használni a telefonhoz, csak egy egyszerű kis programocska kellene amivel ezt meglehet tenni.
Találtam egyet (Icon Changer) de az nem a legjobb mivel átnevezni csak a kezdőképernyőn lehet az alkalmazásokban nem, egy olyan kellene ami ott is átlehet nevezni.

Előre is köszönöm a segítséget.

2017. okt. 15. 10:25

Szia Sunike27!

Most hirtelen nem jut eszembe ilyen alkalmazás.
Ha találok, szólok.

2017. okt. 15. 14:46
Profil Honlap

Herrleon írta:
Sziasztok. Ezeket a fájlokat szeretném szerkeszteni, Magyarositani. https://drive.google.com/open?id=0B_2iX ... 3JkY0NqOHM

.dat és .hdr

Tudtommal a Nuance szoftvergyártó valamelyik programja tud ebben segíteni.
Esetleg van aki ismeri vagy tud segíteni és persze a programot is hol lehet beszerezni. :D

2017. okt. 22. 16:21

Szia Herrleon,

Én magam a Nuance szoftvergyártó cégről még nem hallottam, így nem tudom a választ a kérdésedre.

2017. okt. 22. 16:45
Profil Honlap

Zityi írta:
Szia Herrleon,

Én magam a Nuance szoftvergyártó cégről még nem hallottam, így nem tudom a választ a kérdésedre.

Szia.

Pedig nagyon sok navigációba megtalálható az álltaluk forgalmazott tts hangok.

2017. okt. 23. 4:53
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 37 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2