Hozzászólás a témához  [ 388 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Következő
Általános kérdések és válaszok 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Zityi!

Szeretnék ajánlani egy nagyszerű programot magyarításra a neve KingRoot.
A programmal olyan telefonokat ami nem rendelkezik root jogosultsággal lehet kiosztani root jogosultságot egyes programokhoz.
Jó program arra is ha a beépített programok automatikusan elindulnak és mi nem szeretnék és csak rootolt készüléken lehetséges ez, ez a program könnyűszerrel megteszi nekünk.

De vigyázunk mert ha olyant állítunk amit nem kellene akár a rendszer összeomlásához is vezethet.

A program teljesen legálisan tölthető ingyenesen:
https://kingroot.net/

Előre is köszönöm!

Üdv: Sunike27


2016. dec. 25. 14:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Sunike27!

Az általad említett alkalmazást jól ismerem, mivel egykor a telefonom rootolásához is ezt használtam, ami azóta is ott figyel a telómon, sőt minden egyes új verzióra (5.01) rendszeresen frissítem.
Te magad is említetted, hogy...
Idézet:
De vigyázunk mert ha olyant állítunk amit nem kellene akár a rendszer összeomlásához is vezethet.

Épp ezért nem is tettem soha kísérletet a fordítására, mivel az alkalmazás esetleges fals működése/összeomlása a készülék halálához vezethet.
Jobb nem bolygatni az ilyen alkalmazásokat, mert nem szeretnék bűnbak lenni, ha valakinél valami galiba történik.
Különben erről a fordításról, már jó pár éve szó volt a régi fórumon is.
Akkor is ugyanezt mondtam, és most is csak ezt tudom.

Természetesen ez csak erre, és az ehhez hasonló alkalmazásokra vonatkozik, és nem jelenti azt, hogy más alkalmazáshoz ne készítenék fordítást a kérésetekre.

Üdv.: Zityi


2016. dec. 25. 19:43
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Zityi!

Megjelent a WiFi Automatic - WiFi Hotspot Free/Premium v1.4.3.8 legújabb verziója, ha időd engedi ránéznél a fordítás frissítés érdekében.

Előre is köszönöm szépen!

Üdv: Sunike27


2017. ápr. 8. 20:11
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Zityi!

Köszönöm szépen a gyors és precíz fordítást a WiFi Automatic - WiFi Hotspot Free/Premium v1.4.3.8 HUN programhoz.

Van pár észrevételem a programhoz.

1.
Az egyik nem a programhoz tartozik csak a weblaphoz a WiFi Automatic - WiFi Hotspot Free/Premium v1.4.3.1 HUN nem lett átírva a v1.4.3.8 verzióra.

2.
Valamiért nem tudom telepíteni a magyarított programot a telefonra csak SD Card-ra az angol verzió felmegy a telefon tárhelyére csak ha bemagyarítom akkor nem engedni feltenni a telefonra.

3.
A program beállításokban megmaradt egy angol szöveg "WIFI AUTOMATIC BEKAPCSOLÁSA" egy része angol maradt jobban hangzik ha "WiFi automatikus bekapcsolása" szöveg.

Ha lesz időd légyszíves néz rá a programra.

Köszönöm!

Üdv: Sunike27


2017. ápr. 9. 17:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Hali,

Köszi a jelzést, a hibákat javítottam.
A WIFI AUTOMATIC BEKAPCSOLÁSA résznél azért nem fordítottam le az említett részt, mert arra gondoltam (mivel a WIFI AUTOMATIC az alkalmazás neve), hogy az az opció az alkalmazás bekapcsolására vonatkozik.
Mindegy, azt a részt is korrigáltam az általad javasolt szerint.
Nálam nem volt semmi probléma a telefonra telepítésnél, így ebben nem tudok megoldást/véleményt mondani.

Üdv.: Zityi


2017. ápr. 9. 19:28
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 5. 22:54
Hozzászólások: 55
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Zityi!

Az utóbbi CamScanner magyarítás után „meghülyül” a progi, próbáltam egy-két screenshot-ot készíteni! De ami fura, hogy még a beállítások is elállítódnak, (mármint az alap gyári) telepítés után pl. a szkennelés beállításnál a javításnál (angolul enhance) nem az automatikus van, (ami az eredetiben az alap) hanem valami mágikus. Az utolsó magyarított, ami nálam jó volt a v4.5.0.20170221. Ezek v4.6.5.20170401 és a v4.6.5.20170426 nem jók, csak az eredeti angol nyelvű működik rendesen!


Nem engedi a kép szerkesztését (eredetiben működik rendesen)!
Kép itt

Magyarítva teljesen mást kér, telepítés után, mint az eredetiben!
Kép itt

Az eredetiben így kéri, de régen a magyarítottnál is így volt, nem kellet belépni sehová csak engedélyezni!
Kép itt

Nem tudom mi okozhatja ezt, de egyenlőre az eredeti nyelven vagyok kénytelen használni!
Ha az időd engedi legyél szíves megnézni.
A magyarítást a telepítővel végezettem!

Előre is köszönöm, szép napot kívánok!
hunreg


2017. ápr. 30. 10:29
Profil

Csatlakozott: 2014. júl. 9. 9:50
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
hunreg írta:
Szia Zityi!

Az utóbbi CamScanner magyarítás után „meghülyül” a progi, próbáltam egy-két screenshot-ot készíteni! De ami fura, hogy még a beállítások is elállítódnak, (mármint az alap gyári) telepítés után pl. a szkennelés beállításnál a javításnál (angolul enhance) nem az automatikus van, (ami az eredetiben az alap) hanem valami mágikus. Az utolsó magyarított, ami nálam jó volt a v4.5.0.20170221. Ezek v4.6.5.20170401 és a v4.6.5.20170426 nem jók, csak az eredeti angol nyelvű működik rendesen!


Nem engedi a kép szerkesztését (eredetiben működik rendesen)!
Kép itt

Magyarítva teljesen mást kér, telepítés után, mint az eredetiben!
Kép itt

Az eredetiben így kéri, de régen a magyarítottnál is így volt, nem kellet belépni sehová csak engedélyezni!
Kép itt

Nem tudom mi okozhatja ezt, de egyenlőre az eredeti nyelven vagyok kénytelen használni!
Ha az időd engedi legyél szíves megnézni.
A magyarítást a telepítővel végezettem!

Előre is köszönöm, szép napot kívánok!
hunreg

Hali,
Hasonló problémák nálam is jelentkeztek, kiegészítve azzal, hogy "a képet nem lehet megvágni". Ezek miatt álltam vissza a 20170306-i kiadásra, az teljesen jó.
Szerintem ez nem fordítási hiba, hanem eredeti szoftveres.


2017. ápr. 30. 11:53
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Sziasztok!

Köszi a visszajelzéseket.
Ez nekem nagyon fontos, mert én magam nem használom a CamScanner-t, így csak ebben a formában értesülhetek a fennálló hibákról.
Az első amit megnéztem a képvágási hiba.
Nincs jó hírem ezzel kapcsolatban, mivel azt magának az apk készletnek a ki- illetve visszacsomagolása okozza.
Tehát, ha az eredeti CamScanner v4.6.5.20170426.apk-t kicsomagolom az AdvancedApkTool programmal, majd módosítás nélkül visszacsomagolom, már jelentkezik is a hiba.
Vagyis ez egyértelműen apktool (2.2.2) hiba.
Szövegelcsúszásokat nem tapasztaltam az alkalmazásban, például a szkennelés beállításnál a minőségjavításnál (angolul enhance) nekem az automatikus jelenik meg, nem pedig a hunreg által említett mágikus kifejezés.
Remélem a hamarosan megjelenő apktool 2.2.3-ban hiba nélkül fog működni a visszafejtés/összeállítás.
Megpróbálkozom más verziókkal, hátha valamelyiknél sikerül az összeállítás.
Dolgozom az ügyön...

Hali


2017. ápr. 30. 13:40
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 5. 22:54
Hozzászólások: 55
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Zityi!

Köszi a gyors reagálást...
Lehet, hogy nem jól fejeztem ki magam nem a szövegelcsúszásról akarta írni, tehát nem fordítás hiba volt, hanem maga a beállítás állítódik el. Ami gyárilag automatikus lenne az nálam a magyarítottban alapból mágikuson van! Mintha az egész progi megbolondulna, még az aktiválást is kérte újra amit azelőtt soha!
Remélem most érthetőbb voltam. cy321 Bár amiket írtál az alapján ez egyenlőre mindegy, valószínűleg az lesz amit írtál.
Akkor várunk...

Köszi
hunreg


2017. ápr. 30. 14:38
Profil

Csatlakozott: 2014. júl. 18. 9:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Egyesült Királyság
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Zityi írta:
Na szóval, ha ide betévedtél és még androidos kütyüd is van, akkor bármiről kérdezhetsz, bárkit, megkötések nélkül

Ami androiddal kapcsolatos minden jöhet.

Megjegyzés: A téma könnyebb áttekintése érdekében (regisztrált felhasználók lévén) változtassátok meg a hozzászólások rendezési sorrendjét 'csökkenő'-re.
A vendég (regisztrálatlan) felhasználóknak, először mindenképpen regisztrálniuk kell, hogy ezt a lehetőséget elérhessék.
Ehhez egy kis segítséget találtok -> itt
Középtájon a Konfigurálási segédlet címszó alatt, képpel illusztrálva láthatjátok a beállítási lehetőségeket.
Így a friss hozzászólások mindig az 1. lap tetején jelennek meg az adott téma megnyitásakor.

Üdv. mindenkinek!
Kérdezni szeretnék. Van egy androidos Tv-boxom. Az eredeti indítója nagyon gagyi. ( Viszont a paraméterei elég jók...https://www.220volt.hu/KIII+Android+TV+s905+2GB+16GB+1000MBit+s) Találtam egy jó ingyenes indítót.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zinqs.desktop.windows
Kinézetre megegyezik a Windows-10 legújabb változatával, őszi frissítés. Gyors, áttekinthető, ingyenes, tabletre is jó! Csupán a Magyar nyelv hiányzik belőle. Lehetne kérni? Előre is köszönöm!


2017. okt. 23. 9:25
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia laci5909!

Nekem momentán teljesen hazavágta az android emulátoromat ez a launcher a komplett beállított konfigurációmmal együtt.
Újra kellett telepítenem az egészet, nem kis bosszúságot okozva ezzel, így tőlem biztos nem fog érkezni hozzá fordítás.
Talán majd mástól.

Hali


2017. okt. 24. 12:32
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. júl. 18. 9:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Egyesült Királyság
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Zityi írta:
Szia laci5909!

Nekem momentán teljesen hazavágta az android emulátoromat ez a launcher a komplett beállított konfigurációmmal együtt.
Újra kellett telepítenem az egészet, nem kis bosszúságot okozva ezzel, így tőlem biztos nem fog érkezni hozzá fordítás.
Talán majd mástól.

Hali

Szia Zityi!
Szomorúan olvasom hogy így jártál. Nem gondoltam hogy emulátort használsz.
Én otthon gépen Xp óta mindegyik rendszert használtam. Most éppen Windows-10 Pro 64 bites rendszerem van. Viszont Xp óta nem használtam emulátort. Nekem mindig volt vele valamilyen problémám. Sőt a Home verziót is kerülöm Xp óta. Az sem működött az igényeimnek megfelelően sosem... (Nálam sosem működött hibátlanul az emulátor, egyik változata sem.) Elnézésedet kérem a kellemetlenségért!


2017. okt. 25. 6:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Laci,

Én win 7 rendszert használok, és mivel a telefonomon 4.4.2 android van, muszáj android emulátort használnom, mivel az 5.x utáni alkalmazásokat csak így tudom letesztelni.
Közben rájöttem, hogy a módosított apk-val van a gond, mivel az eredetit simán fel tudom tenni, és működik is rendesen.
Viszont, ha kicsomagolom az állományt és belefordítok, majd újra összeállítom azt, teljesen meghülyül a kicsike.
Fekete képernyőre vált, ha elindítom a launchert.
Még kísérletezek vele kicsit.


2017. okt. 25. 7:07
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. júl. 18. 9:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Egyesült Királyság
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Zityi!
Itt a legnagyobb gond szerintem az, hogy a minimum követelménye a proginak eleve android 5.0... Korábbi rendszereken, nem is megy.Nekem... a fiamnak köszönhetően.( Ő Angliában él.) Kettő androidos telefonom, egy tabletem és egy TV-boxom van.A tabletem is régi (4.1) A másik telefonom 4.4. Illetve az újabb telefonom 6.0 és a Box 5.1-es. Így az első kettőre nem is lehet felrakni.Nálad is ez a gond.
A gyártó oldala ez: https://www.zinqs.com/innovationsNem tartom kizártnak hogy ők is tudnak segíteni. Én még annó mikor Windows-8 ra váltottam. Jó néhány évvel ezelőtt. ( 2015 óta Windows-10. Ingyenes frissítéssel.)Befejeztem az összes telefon mókolást. Nem is maradt meg semmim azokból az időkből és a gyakorlatból is kiestem... Már csak irígylem azokat akik még foglalkoznak ilyesmivel.Már telefonokat sem rootolgatok. Nem látom értelmét. Többet veszítünk mint nyerünk vele. ( Én ezt tapasztaltam.)Egyre több program nem fut rootolt telefonon, még unroot után sem fut többé....
Azért köszönöm a kitartásod! 55x


2017. okt. 26. 7:32
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Zityi!

A minap rátaláltam egy remek zenelejátszó alkalmazásra, és úgy gondolom hogy meg kell osztanom veled is hátha tudsz készíteni hozzá egy remek magyarítást.

Az alkalmazás neve: GOM Audio Plus - Music, Sync lyrics, Podcast, Streaming
A programnak van ingyenes változata illetve fizetős változata is.

Ezzel az alkalmazással lehet online zenét hallgatni Youtube forrásból, illetve össze lehet kapcsolni a felhővel a programot így elérhetjük a kedvenc zenéinket utazás közben is.

Link: GOM Audio - Music, Sync lyrics, Podcast, Streaming

Légyszíves nézd meg hogy tudsz-e hozzá készíteni magyarítást!
Azért kerestelek meg ezzel mert több GOM-os programhoz készítettél már magyarítást.

Remélem ennek a remek alkalmazásnak is te leszek a becses Fordítója.

Várom a válaszod!


Üdv: Sunike27


2017. nov. 4. 11:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Szia Sunike,

Köszi az ajánlót!
A GOM Audio-t jól ismerem, mivel már elég sokat dolgoztam vele 04x
Egy korábbi verzió fordításával már majdnem végeztem, mikor kijött az új változat teljesen új dizájnnal, teljesen új szövegállománnyal.
Azóta a várólistámon pihen.
Most néztem, egész pontosan 64,8%-on áll a fordítási állapotjelző.
Így, hogy van rá igény, elképzelhető, hogy ez hamarosan felkúszik 100%-ra 48x

Üdv.: Zityi


2017. nov. 4. 12:10
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Hú az nagyon jó lenne!

Már nagyon várom, ez egy remek alkalmazás a telefonokra.
Tesztelgetem és akadás mentesen fut a telefonomon.
Ami jó hogy nem igényel nagy erőforrást sem.


Üdv: Sunike27


2017. nov. 4. 12:54
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
Zityi írta:
- GOM Audio v2.1.4 build 42 HUN -

Kép
Kép


Szia Zityi!

Köszönöm a gyors és precíz fordítást eme remek programhoz.
Most tesztelem eddig úgy néz ki hogy nincs ebbe elírás sem hiba.

Egy helyen találtam lefordítatlan szöveget: Saját zenéim ---> Előadók ---> <unknown>
de lehet ez a nyelvi fájl sem tartalmazza, ezt a szöveget kerestem de nem találtam meg benne.

Utólag is nagyon szépen köszönöm a fordítást!


Üdv: Sunike27


2017. nov. 5. 16:58
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Általános kérdések és válaszok
Szia,

Azért majd használat közben figyelj a részletekre 04x, mert a fordítás jó része már nagyon régen készült, és azokat a részeket nem néztem át.
Az <unknown> részre majd rákeresek.

Üdv


2017. nov. 5. 17:25
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Általános kérdések és válaszok
OK, Rendben!
Eddig úgy néz ki hogy tökéletes a fordítás...


2017. nov. 6. 5:03
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 388 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség