Hozzászólás a témához  [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Kérdések/kérések 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Általában mindig azokba teszi mindegyik program a fájlokat abba a 4-5 mappába azokat szoktam átnézni.

Regisztybe HKCU és a HKLM-be teszi a bejegyzéseket.

Bár jó lenne ha lenne olyan program ami kitudná olvasni a telepítőből a telepítés előtt hogy melyik fájlt hová teszi és melyik regisztrációs helyre írja be magát.
Bár ilyen programot még nem találtam, lehet hogy van de én még nem találtam rá.

Lehet hogy Zityi tud ilyen programról, neki mindig szokott lenni ilyen programjai


Üdv: Sunike27


2018. jan. 8. 19:13
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:50
Hozzászólások: 102
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Pont ezt szerettem volna kérdezni Zityi mestertől :)


2018. jan. 8. 19:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sziasztok!

Én általában a Total Uninstall progit használom, ha a pontos telepítési útvonalakra vagy rendszerleíró bejegyzésekre vagyok kíváncsi, de erre a célra akár a Thinapp és Turbo (korábban Spoon és Xenocode) is alkalmazható, mivel ezek is naplózzák az útvonalakat.
A JauntePE pedig azért lehet jó megoldás, mivel ez nem közvetlenül a rendszerbe telepíti a monitorozni kívánt programot, hanem a rendszertől elszigetelt helyre installálja, így nem is szemeteli tele azt.
Ebben is szépen nyomon követhetők a fájlok telepítési útvonalai és a rendszerleíróban történt változások.
Most hirtelen ezek jutottak eszembe.
Üdv


2018. jan. 9. 21:21
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:50
Hozzászólások: 102
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Zityi mester, köszi a választ és a megerősítést a Total Uninstall programmal kapcsolatban! :)


2018. jan. 10. 10:57
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:50
Hozzászólások: 102
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sunike27!

Írtad hogy több mint 200 portable progit csináltál a yaP alkalmazással.
Nincs köztük véletlenül a 4K Video Downloader?
Ezzel az egy programmal szívok, nem akarja normálisan elmenteni a regisztrációs adatbázist.

Ha megvan a progi, akkor nézd meg légyszíves, hogy ha az Okos-üzemmódot aktiválod és azon belül a formátumnál kiválasztod hogy MP4 videó, a minőség Eredeti, akkor addig jó a beállítás, amíg be nem zárom a progit, a következő indításnál a minőség visszaáll 480p-re. Szerintem azért mert 2 bejegyzést rosszul ment el (nem egy sorba menti el hanem töredezve), konkrétan a subtitlesOptions és a downloadFormat kulcsokról van szó.
Szóval ezeket valahogy több sorban menti le és amikor indítom a programot, ezeket a bejegyzéseket vissza kéne írnia a regisztrációs adatbázisba, de nem sikerül neki, ezt a 2 kulcsot kihagyja és ezért áll vissza az alapértelmezett beállításra (480p-re)

Úgy meg tudom oldani, hogy a BEFORE résznél +regvalue értékkel hozzáadom azt a 2 sort úgy ahogy ki kéne néznie, akkor jó lesz mindig, de ha a programon belül megváltoztatom az értékét (mondjuk 1080p-re) akkor a következő újraindításnál megint azt tölti be amit hozzáadtam értéket. Magyarán akkor ez a beállítás mindig az lesz amit hozzáadtam. Remélem érted yx21

Ha lesz időd akkor meg tudnád ezt nézni?

Előre is köszi!

Atosz


2018. jan. 18. 2:05
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:50
Hozzászólások: 102
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Ami még hozzátartozik az előző bejegyzéshez, hogy a PortableAppC nevű oldal is megcsinálta ugyanezt az alkalmazást és az a progi tökéletes működik, megjegyez minden beállítást. Összehasonlítottam a reg file-okat és akkor láttam ezt a sortöréses mizériát és mivel pont ezekkel van gond, azért gondolom, hogy ez a probléma.

Az első kép a PortableAppC, a második meg a yaP.

Kép



Kép


Ha manuálisan lementem a regfile-t, akkor is a "rossz verziót" kapom.


2018. jan. 18. 3:30
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség