Hozzászólás a témához  [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
Kérdések/kérések 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
..kerestem én is Tes a rendszerleíróban, és én azé nem találtam rá, me csak futtattam és nem készítettem ISO-t vele..


2014. máj. 1. 18:40
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
LaMoLa írta:
- AIMP-HUN-SPECIAL-Portable -

Kép

Kép
Sokféle audiólejátszó található,de kb.10év óta én csak ezt használom,illetve az egyszerűsített változatát.Felületek választhatók,tetszés szerint. Ezen felületek inkább a TV-re csatlakoztatott PC esetében dominálnak.Távvezérlő is kapcsolható (keresd meg:-)- A legelső széria még fordításaim kezdetére tehető,de azóta nagyon megváltozott.Ezen szériában,már csak saját izlésre alakítás történt részemről,mert oroszéknak más elküldte az új szériához valót, amit minden értesítés nélkül betettek (jellemző rájuk...) No comment.- Szóval sok plugint beépítettem (Pl.DPS) és átmókoltam jónéhány dolgot benne. A weblapról nem tölthetők a fotón látható skinek. Nagyon sok kiegészítő funkciója van. Pl. Rádiófelvétel,lista rendező,ébresztő,időzítő,18-sávú equalizer beépített effektusokkal...stb
Bemeneti kezelés:.CDA, .AAC, .AC3, .APE, .DTS, .FLAC, .IT, .MIDI, .MO3, .MOD, .M4A, .M4B, .MP1, .MP2, .MP3,
.MPC, .MTM, .OFR, .OGG, .OPUS, .RMI, .S3M, .SPX, .TAK, .TTA, .UMX, .WAV, .WMA, .WV, .XM
Gombok fölé húzott egérnél magyarul jelzi ki a funkciókat. A gombok kapcsolhatók és forgathatók (hangerő ballansz)
A két kijelzőnél egér jobb klikkel (a megfelelő helyre) jön be a kinézetek listáját mutató ablak a Skinek kiválasztásához) stb.
Érdemes kipróbálni.Jó szórakozást hozzá.

Kép Kép Kép



Én már régóta ezt a progit használom zenelejátszásra, ha jól emlékszem 1.xxx verzió óta.
Azt kell mondanom amit kell tudnia egy ilyen fajta proginak ez tudja.

Azért sem ijedtem meg amikor ki lett írva hogy a Winamp melegszünk létezni, mivel én az nagyon is utáltam sajnos túlságosan fapadon szerintem.

Lamola amit még kifelejtett megemlíteni hogy a program rendelkezik fajta segédprogrammal, és ami említésre méltó az a Audiokonverter ha MP3-ra szeretnénk konvertálni egy adott zenét ahogy mindenképp le kell töltenünk a lame_enc.dll-t mivel anélkül nem csinálhatunk MP3 a zenéinkből, de ez a lame_enc.dll letölthető a nettől ingyenesen.


2014. máj. 1. 18:41
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Én már régóta ezt a progit használom zenelejátszásra, ha jól emlékszem 1.xxx verzió óta.
Azt kell mondanom amit kell tudnia egy ilyen fajta proginak ez tudja.

Azért sem ijedtem meg amikor ki lett írva hogy a Winamp melegszünk létezni, mivel én az nagyon is utáltam sajnos túlságosan fapadon szerintem.

Helló Sünike27
Azért én ez igy nem állitanám.Tudni tud az AIMP nem vitás,szólni is szól csak hogy-szerintem a Winamp még mindig jobb,nem sokkal csak egy picivel hangzásban.Ennél már csak a Foobar jobb,de az nehézkes egy kicsit számomra.Hogy az Aimp tud konvertálni mp3-ba,igen,de mit?A Lame Join Sztereót tud.A Winamp még mindig megcsinálja a kétsévos sztereót,kiváló minőségben a Fraunhofer alap kódolóval .Ennél már csak az EZCD konvertál jobban.A Winampnak egy nagy hátránya a lassú indulás amit mai napig sem tudtak kiküszöbölni.Mivel a zenénél a hangzás dominál,maradok a Winampnál,néha az AIMPnál,addig mig más nem tesz ajálatot jobbra.
Üdv


2014. máj. 1. 18:41
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Latcyba írta:
lengyel19 írta:

Jelenleg a kedvelt portable készítőm a JauntePE progi. Ha lehetséges, akkor ezzel készítem magamnak a portabléket. Hátránya ennek is van mint másnak. A nagy mérete..de valamit valamiért. Viszont könnyedén lehet módosítani(frissíteni) a programokat benne.
Egyelőre ennyi jutott eszembe hirtelen e..nya sok sikert!


Szeretném megköszönni Latcybának a JauntePE portable készítő programot,amit a hozzászólásában ajánlott. Annyira ügyes és gyorsan készíti el a portablet, amely tényleg olyan ,mint a telepített. Nekiálltam fordítani,remélem lesz belőle valami,ha mindent kikísérletezek rajta akkor érthető lesz magyarítása,mert mit ne mondjak-sok marhaságot fordítottam,sorban ki kell javítgatni,remélem hamar elkészül. Úgy örültem,hogy elsőre elindult amit készítettem vele!


2014. máj. 1. 18:41
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 12:35
Hozzászólások: 25
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Üdv mindenkinek!
Érdeklődöm, hogy a Win Toolkit v1.4.32 -nek létezik-e magyar nyelvű változata?
Üdv bebeago - Nincs magyar változata. (LaMoLa)


2014. máj. 1. 18:42
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Lamola!

LaMoLa írta:
- Total Commander 8.50 RC3.Special-HUN-Portable -

Kép

Kép
Frissítve és újabb elemek integrálva...

Kép Kép Kép


Köszi itt is, nagyon jó,megy,mint a golyó! 43x


2014. máj. 1. 18:43
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Csak annyit szeretnék mondani, hogy megemelem a nem létező kalapomat ICU előtt.
Hihetetlen megszállottság, tenni akarás és tanulási készség dolgozik benne.
THX


2014. máj. 1. 18:43
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 12:35
Hozzászólások: 25
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sziasztok!
Nem tudom hogy érdekel e valakit ez a program, de ajànlom mindenkinek a figyelmébe, magyar nyelvüt nem talàltam sehol, pedig kerestem, mert ugyebàr mégis csak magyar nyelvböl vagyunk a legjobbak.

Epubor eBook Converter Portable 1.40.5 - Convert EPUB, MOBI, PDF, AZW and HTMLZ eBook

http://www.thinstallsoft.com/files/1495/

Varga Laci
Basel


2014. máj. 1. 18:43
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
ZD Soft Screen Recorder.6.1.HUN. Portable

Kép

Sajnos Win7x64-en ezt produkálja.Az angol verzió müködik probléma mentesen.Gondoltam jelzem.
Köszönöm a fáradozásod.


2014. máj. 1. 18:44
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Idézet:
Sajnos Win7x64-en ezt produkálja.Az angol verzió müködik probléma mentesen.


Hali!

..ez a jelenség nálam is előfordult 32 biten..valószínű azért mert a yaP-os ini nem lett szerkesztve megfelelően és ezáltal a rendszerleíróba hibásan írt be.
..ha gondolod az enyémet letesztelheted,hogy az jól müxik e.


2014. máj. 1. 18:44
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
..az biztos, hogy nem a fordítással van baj..mert több fordítási szintet teszteltem amit LaMoLa átküldött thinappost tesztre..csak feltételezem,hogy a yaP-os indító exe okozhatja..


2014. máj. 1. 18:45
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 12:35
Hozzászólások: 25
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia!

Köszi a progit.
Nálam az Advanced SystemCare nem indul el.
Másnál is előfordult ez vagy ez csak nálam van...
Szia több gépen teszteltük XP Win7-32 és 64 biten. mindenütt jó.8-10 visszajelzést kaptam és mindenütt müxik.Nálad lehet a gond. Töröld ki akkor... mást nem tudok javasolni Sorry.


2014. máj. 1. 18:46
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Tarkacica írta:
- Directory Lister Pro 1.62 portable -

Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert PROPSYS.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát - sajnos ezt a hibát dobja ki, s nem hajlandó elindulni.
2x is letöltöttem, de sehogy se akar működni.

Az esetleges javítását előre is köszönöm. (" bár lehet, hogy a hiba az ön készülékében van " - windows xp sp3

Köszönöm


A bejegyzést a Portable/AIO Alkalmazások részből tettem át ide a Kérdések/Kérések részbe.
Tarkacica legközelebb ide írd a problémádat, köszönöm szépen!
by: Sunike27


2014. máj. 1. 18:46
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
A hiba nálam is fennáll ha kijavítom a PROPSYS.dll-t akkor ezután a SHELL.dll-be nem találja az eljárási belépési pontját a SHELL.dll-be.

Itt más lehet a gond.

Üdv: Sunike27


2014. máj. 1. 18:47
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Tarkacica és Sunike!

Sajnos halvány fogalmam sincs,hogy miért nem működik nálatok. Windows7 és Windows8 gépeken, újból leteszteltem úgy hogy leszedtem,tehát ugyanazt, nálam most is rendesen működik ,még ketten tesztelték le működik náluk is.
Csináltam egy másikat is, ha ez se jó nálatok akkor JPE mappa - ProgramFiles-Directory Lister Pro mappából fel tudjátok telepíteni, indítsátok el a telepített programot,ha elindult zárjátok be. Másoljátok a telepített program mappájába az exe és a közvetlen alatta lévő txt fájlt is!

http://data.hu/get/7546559/DirListerPro_1.62.rar

SUNIKE! Egyébként a Propsys.dll Nem a tartozik a programhoz ,semmi köze hozzá!

A propsys.dll egy fájl, amely elengedhetetlen a Windows operációs rendszer működéséhez. Sok adatbázis hibát vírusok okozzák megváltoztatásával vagy törlésével .Ha probléma van ezzel a DLL-el, ha kap egy pop-up ablakot, hogy nem tud megnyitni egy bizonyos programot, mert a DLL sérült vagy hiányzik. Akkor a hibát ki kell javítani, hogy újra friss legyen a propsys.dll fájl. A propsys.dll azért fontos, mert különben nem lesz képes megnyitni több programot a számítógépen.

Csak rá kell keresni a neten és meglátod a Shell.dll-el pedig ugyanez a helyzet, tehát a hiba az"Önök készülékében van"

Üdv Icu


2014. máj. 1. 18:47
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Kedves Icu!

Köszönöm a választ.

Rá kerestem a neten én is erre a fájlra, a következőkre jutottam a propsys.dl nem tartozik az xp alapvető dll--k közé, míg a windows 7-n igen.

http://www.win7dll.info/p.html#letter_dll_links

http://xpdll.nirsoft.net/p.html#letter_dll_links

Kipróbáltam telepíteni én is, teljesen normálisan működik, csak sajnos nem tudom regisztrálni, mert a mappában talált key-t (txt) nem fogadja el.
És persze nekem semmilyen felugró ablakjaim sincsenek.

Viszont Sünike, te viszont töröld az általad - nem tudom honnan - letöltött dll-t, mert ez valahogy kapcsolatban van a hanggal is, sajnos angol szöveg volt, nem teljesen értettem.
Ha regisztráltad, azt is szüntesd meg és indítsd újra a géped, úgy hogy az RHTDCPL.exe(Realtek) ne induljon automatikusan, aztán lehet, hogy vissza rakhatod, az automatikusak közép, nem tudom nálam nincs azok között még sincsenek problémák.

Nem saját, de talán egy próbát megér.


2014. máj. 1. 18:48
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Tarkacica!

Én meg innen vettem az infót :
http://www.ehow.com/how_6794585_fix-propsys-dll.htmlés itt nem Win7 van,hanem Windows rendszerek, nem mélyedtem jobban bele, de három megbízható társunk tesztelte le a portable programot, és náluk se hiányolt semmilyen dll-t, símán indul nálunk, azért néztem meg mi lehet ez. Ha meg a Windows7-é lenne akkor nálam kéne kiabálnia, én csak gyorsan felordítottam semmit hozzá nem tettem és semmit el nem vettem a szövegből! yx21

Nem olvastad el figyelmesen amit írtam! Nem csak a txt kell bemásolni,hanem az exet is! Felül kell iratni az újat!

Szép estét!


2014. máj. 1. 18:48
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Icu!

Mint említettem tökéletesen működik, ha én telepítem fel, s nekem erre a dll. fájlra nincs szükségem, viszont, ha felülírom, azonnal kiabál, valószínűleg, azért, mert win 7-en lett telepítve, ahol ez a fájl meg van. (valami kapcsolat csak lehet)
Ezt a cikket én is olvastam, viszont tovább is olvastam, mert nem találtam elég meggyőzőnek (megbízhatónak), főleg, azok után, amit az említett oldalakon olvastam. Abban igazuk van, hogy más rendszernek, Vistának is szüksége van rá.

Nem tudom, hogy akik tesztelték, szintén xp-t használtak-e.
Megtaláltam ennek a patch lehetőségi forrását is, de ilyet (elvből) nem szeretek használni. (ha elkezdek utána olvasni, általában nem állok meg egy cikknél, még a hozzászólásokat is átolvasgatom, főleg egy .dll esetében, köszönhetően ennek, nem is vírus miatt szoktam újra rakni a gépet.)

Azért köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdéssel, de végül is nem létkérdés.

Szép estét!


2014. máj. 1. 18:49
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Icu írta:
Szia Tarkacica és Sunike!

Sajnos halvány fogalmam sincs,hogy miért nem működik nálatok. Windows7 és Windows8 gépeken, újból leteszteltem úgy hogy leszedtem,tehát ugyanazt, nálam most is rendesen működik ,még ketten tesztelték le működik náluk is.
Csináltam egy másikat is, ha ez se jó nálatok akkor JPE mappa - ProgramFiles-Directory Lister Pro mappából fel tudjátok telepíteni, indítsátok el a telepített programot,ha elindult zárjátok be. Másoljátok a telepített program mappájába az exe és a közvetlen alatta lévő txt fájlt is!

http://data.hu/get/7546559/DirListerPro_1.62.rar

SUNIKE! Egyébként a Propsys.dll Nem a tartozik a programhoz ,semmi köze hozzá!

A propsys.dll egy fájl, amely elengedhetetlen a Windows operációs rendszer működéséhez. Sok adatbázis hibát vírusok okozzák megváltoztatásával vagy törlésével .Ha probléma van ezzel a DLL-el, ha kap egy pop-up ablakot, hogy nem tud megnyitni egy bizonyos programot, mert a DLL sérült vagy hiányzik. Akkor a hibát ki kell javítani, hogy újra friss legyen a propsys.dll fájl. A propsys.dll azért fontos, mert különben nem lesz képes megnyitni több programot a számítógépen.

Csak rá kell keresni a neten és meglátod a Shell.dll-el pedig ugyanez a helyzet, tehát a hiba az"Önök készülékében van"

Üdv Icu


Szia Icu!

Tudom hogy a Propsys.dll nem a programhoz tartozik mivel az egy Win7-hez tartozó rendszerfájl.
Nálam azért nem megy mert én még mindig az XP-t használom.

Üdv: Sunike27


2014. máj. 1. 18:49
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sünike!

Elkészítettem egy másik változat, mely nálam xp-n fut, ha érdekel, itt a link:
http://osztott.com/XWxU/PLP.rar

Üdvözlet: Cica


2014. máj. 1. 18:50
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség