Hozzászólás a témához  [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Kérdések/kérések 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
lengyel19 írta:
Sajnos Win7x64-en ez a kép jelenik meg a portable inditása után.Ez is jó 4-5 perc után.Valamien jótanácsot szivesen vennék,lehet nálam a hiba.

Kép


A hozzászólást a Portable/AIO Alkalmazások részből lett ide áthelyezve!
Az ilyen jelegű bejegyzést kérem ide írjátok. Köszönöm

by: Sunike27


2014. máj. 1. 18:50
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Üdv. mindenkinek!
Csatlakoznék Lenygyel19-hez.
Win.xp-n is próbáltam, de sajna ugyan ez az üzenet. Gondolom lesz valami megoldása.
LaMoLa köszönet a progéért.


2014. máj. 1. 18:50
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sziasztok!
Az én gépem is win64 bit, letöltöttem és elindítottam, csináltam egy videót is,remélem, hogy a DriCloRx_v51-HUN-Portable programról van szó, mert Sunike áthelyzte a hozzászólást ide ,de a hivatkozás hiányzik,hogy melyik programról van szó
"A hozzászólást a Portable/AIO Alkalmazások részből lett ide áthelyezve!
Az ilyen jelegű bejegyzést kérem ide írjátok. Köszönöm"


http://osztott.com/BZiM/Video_2014-03-28_141043.wmv

Csak azért avatkoztam közbe ezzel a videóval, mert nálam rendesen működik,egy hét múlva biztosan utánanéz, ha továbbra is fennáll a gondotok.

De valami eszembe jutott mi okozhatja a gondot,olvassátok el és nézzétek meg a képet:

http://osztott.com/BZiM/Olvass%20el.rar

Üdv:Icu


2014. máj. 1. 18:51
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Icu
Igen a DriCloRx_v51-HUN-Portable programról van szó.Nálam sajnos nem indul,elolvastam a második bejegyzésedet,igazad lehet.Megcsináltam VMWareval,igaz hogy dupla a mérete,de indul trialban.
Köszönöm.
Üdv lengyel19


2014. máj. 1. 18:51
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 19:45
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Icu!
Most próbáltam és nálam is jó lett, köszönöm a segítséget.
Fantasztikus vagy!


2014. máj. 1. 18:52
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sziasztok!

Aki letöltötte a Portable Total Uninstall 6.4.1 HUN programot 13:42 és 16:00 óra között az töltse le újra, mivel az előző Portable nem úgy működött ahogy kellett volna, nem Exportálta ki a beállításokat így a következő indításnál visszaállt az eredeti beállításokra.

Elvileg ez a verzió már megtartja a beállításokat!


2014. máj. 1. 18:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Tarkacica írta:
HyperCam 3(magyar) portable
csak 65%-ban saját fordítás (még régebben készült)
Windows XP-n tesztelve

Kép

Nagyobb képek:
http://osztott.com/XWxU/2014-04-08_085430.jpg
http://osztott.com/XWxU/2014-04-08_090418.jpg

[spoiler]Néha nem tudni, valamiért nem indul el a szerkesztő, én ilyenkor törlöm a (felhasználói) mappáját, s újra stimmel minden, nem tudom mi okozhatja sajnos a hibát.

"Windows alapú, magyar nyelvű hatékony
videó-bemutatókészítő program, mellyel a képernyő tetszőleges részéről AVI típusú videó fájlok készíthetők. Ideális eszköz prezentációk, szoftver-bemutatók, szoftver-oktatófilmek, felhasználási segédletek gyors és megbízható előállításához. Támogatja jegyzetek, hangfelvétel készítését, magyarázó szövegek elhelyezését, így tökéletes, automatikusan futó szoftver bemutató készíthető vele. A film minőségét, és nagyság is beállítható a másodpercenkénti felvételek számának, valamint a tömörítési arány módosításával."[/spoiler]


letölthető: (jelszó: Noname)
http://osztott.com/XWxU/ave-hu.rar


Szia!

Köszi a programot, de sajnos nem jó letöltési link lett megadva. Véletlen a Any Video Editor - portable linkje került bele. 29x


2014. máj. 1. 18:53
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Elnézést kérek, javítani fogom a linket.


2014. máj. 1. 18:53
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Tarkacica
Win7X64-en nem indúl el a program,ezt a hibaüzenetet kapom.
HyperCam 3(magyar) portable

Kép
Üdv
lengyel19


2014. máj. 1. 18:54
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Mint írtam XP-n (32 bit) lett tesztelve, de ha érdekel szívesen elküldöm a fordítást, s magadnak el tudod készíteni. (A fordítás 3.6-os verzióhoz lett készítve, így ha a fordítás fejlécét módosítod, azzal is működni fog, csak a portable változatot nem tudtam elkészíteni belőle)
Jut eszembe - A nyelv beállításhoz ne nyúlj, ha mégis megtetted töröld a létrehozott mappát, s indítsd újra - ez is okozhat hibát, nálam volt ilyen. Elég egy nyűgös program, legalábbis portable-t készíteni belőle, a telepítettel semmi problémám nem volt.


2014. máj. 1. 18:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Üdv!

Egyik hiba okozója lehet a nyelvváltásnál a Thinappos SMM_HyperCam-nál, hogy a Lang_Splitter mappában lévő hun.xml fájlban nem lett átírva az English rész Hungarian-ra..
<XMLLang id="0" language="Hungarian" version="1.0">

A Lang_Hypercam mappában viszont így kell megadni..
<XMLLang id="0" language="Hungarian" langshortid="hu" version="1.0">
<Text id="LangShortID" text="hu"/>


2014. máj. 1. 18:55
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Eredetileg én is átírtam őket, de ez a program teljesen kikészített, már mint a portable része. Egyszerűen nem akart a magyar nyelvvel működni, a szerkesztő része akármit csináltam mindig lefagyott. Elkészítettem a 3.6 verziót is, ami "telepített" állapotában gyönyörűen muzsikált, de mikor újraindítás után kipróbáltam a portable-t, már csak egy rakás... volt. El kellett volna engednem, s nem közzé tennem, azt gondoltam hátha csak az én gépemen vacakodik valamiért.
Pedig igen is, van aki (Speedzodiac) készített belőle - bár angol nyelven - használható portable-t.
Bocsi, akinek kellemetlenséget okoztam. Nem mindig célra vezető a makacsság. dash1
Nyugi Cica Csak az tudja,hogy milyen szívások vannak egyes esetekben,aki csinálja. Ezt egy kívülálló aki csak arat ,az fel se fogja. Ezért kell megbeszélni a problémákat,mert több szem többet lát. Sajnos kevés a több szem..... Szépen haladsz előre, amihez csak gratulálni tudok.Az elszántságodhoz és akaraterődhöz. Ne add fel és kérdezz,ha kiakadsz. Ha tudunk,akkor segítünk. - LaMoLa


2014. máj. 1. 19:00
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 12:06
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Megköszönném, ha a Wondershare DVD Slideshow Builder full (Style pack) verziót is feltöltenéd.


2014. máj. 1. 19:01
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Zotty!

Erről a címről letöltheted:

http://osztott.com/XWxU/maker-full.rar
Jelszó: mint a másiknál

Örülök, hogy valaki hasznát veszi. yx21


2014. máj. 1. 19:01
Profil

Csatlakozott: 2014. máj. 1. 8:24
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
LaMoLa írta:
- ASPack2.3.4-EXE, DLL, OCX tömörítő-kódoló-HUN-Portable -

Kép

Kép
40-70 %-al csökkenti az EXE, DLL, OCX fájlok méretét. Egy pálda a fotón. (.bak az eredeti méret) Magáért beszél és ezért ferdítettem le nektek.
Kép Kép Kép


Szia LaMoLa!

Épp tegnap láttam az egyik orosz oldalon ezt a programot.
Amit le is töltöttem, és elkezdtem lefordítani, te gyorsabb voltál a közzétételével. (Én kb 60%-ot csináltam meg, így már nem is folytatom tovább)

Köszi még egyszer, így nekem nem kell tovább folytatnom!
yx21


2014. máj. 1. 19:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Tarkacica írta:
- VIDEÓ - ZENE PANEL -
(hogy minden kéznél legyen)

Kép


Üdv!

Tesztelés képen leszedtem ezt a "VIDEÓ - ZENE PANEL" progit , deee sajna nem megfelelően lett SFX önkicsomagolóval összeállítva..kicsomagolás után mikor futtatom, akkor ezt a hibaüzenetet kapom..
http://kepfeltoltes.hu/140423/VIDE__-_ZENE_PANEL_hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


..ha lesz kedved és időd hozzá, akko léccike nézzé má rá..nagy THX!


2014. máj. 1. 19:02
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Köszönöm szépen, hogy jelezted a hibát, javítottam és teszteltem is, remélem most már nem lesz vele probléma. A javított linket feltettem a portable-k közé, moderálásra vár.


2014. máj. 1. 19:03
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:51
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
"ASPack v2.3.4-EXE"

Külön szeretném még egyszer megköszönni Lamolának, most látom csak milyen hasznos.
Nézegettem az egyik progi magyarítási lehetőségeit, és megrökönyödve láttam, miután a Radialix kezelésbe vette, a 2 MB-ból 20 MB lett. Ugyanis, ahhoz, hogy kézbe vegye ki kellett tömörítenie. Nézegettem, s akkor jutott eszembe a progi ajánlód, s lám csodát kezelése után a méret hajszál pontosan megegyezett. Bár magával a progival nem foglalkoztam tovább, mert nyűgösnek tartottam, azért jó tudni, hogy léteznek ilyen megoldások is. Azért írtam le ilyen részletesen, hátha másnak is jól jön az infó.

Tarkacica yx21


2014. máj. 1. 19:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 18:59
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
LaMoLa írta:
- Kerish Doctor 2014 4.55-HUN-Portable -

Kép

Kép
Ami eddig senkinek sem sikerült,azt Latcyba megoldotta !


Üdvözöllek benneteket!
Tegnap még semmi gondom nem volt ezzel a csodás programmal,de mára piros lett a kis icon-ka. :( Sajnos azt írja hogy licenckulcs problémája van. Tud nekem ebbe segíteni valaki?


2014. máj. 1. 19:05
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 21:15
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Robi nálam is ez van sajnos


2014. máj. 1. 19:05
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség