Hozzászólás a témához  [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Kérdések/kérések 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
""magyar fordítása nincs és portable formában csak egy régi verzió érhető el. Szerintem érdemes kipróbálni""
""hart""

Elkészittetem a portable verziót,foditásra nem tudok válalkozni.
Innen letőlheted a v3.1.0.hordozható változatot.
Letöltőlink :
http://data.hu/get/7066040/F.rar :integet


2014. máj. 1. 18:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
lengyel19 írta:
""magyar fordítása nincs és portable formában csak egy régi verzió érhető el. Szerintem érdemes kipróbálni""
""hart""

Elkészittetem a portable verziót,foditásra nem tudok válalkozni.
Innen letőlheted a v3.1.0.hordozható változatot.
Letöltőlink :
http://data.hu/get/7066040/F.rar :integet


..na cső van általános sziaa..leszedtem a portablédet, deee azt kell, hogy mondja nem baba.. :ertelmes ..már eleve nagyon nagy méretű a Flux.v3.1.0. Portable.exe 12,5M
..aztán a Spoon Virtual Application Studio 2012 nem megfelelően készíti el, ezért javaslom, hogy ezt a verziót ne használd többet, mivel hibásan gyárt portabléket. Ettől még a VMware ThinApp is jobb.. :mosoly

..sajna ezen az útvonalon..
C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\SPOON\.. létrehoz egy SPOON mappát ami nem törlődik.. :merges
..ráadásul a sandboxát ide menti.. C:\Users\Admin\AppData\Local\Spoon\Sandbox\f.lux\3, 10, 0, 1\
..na ez se törlődik a program kilépése után.. :hmm
..anno a PortableApps.com készített egy teszt portablét..na abban csak ki kell cserélni a régi fájlokat az új frisebbre és kiválóan müxik.. :mosoly

..nade, ha ez nehéz feladat lenne, akkor itt van egy általam készített 2 MB próbaképpen
http://ge.tt/1B40GGw/v/0?c

UI: sajna több mint a fele hard kódos és szinte lehetetlen jól fordítani, ezért nincs is értelme


2014. máj. 1. 18:15
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
LaMoLa írta:
De tessék ez a variáns : http://osztott.com/ZPFu/Flux.rar igaz ez csak kb. csak fél Mega :-) - Örökre töröltem a gépről (szerencse virtuálban tesztelve :-)


..ezzel meg annyi a baj, hogy a registryt szemeteli tele.. :merges ..nade kukáztam én is ám.. :vigyor


2014. máj. 1. 18:17
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
""..aztán a Spoon Virtual Application Studio 2012 nem megfelelően készíti el, ezért javaslom, hogy ezt a verziót ne használd többet, mivel hibásan gyárt portabléket. Ettől még a VMware ThinApp is jobb.. ""

Szia Latcyba
vagy Cső
Már kezdtem örűlni a Spoonak.Ha ezzel sem,akkor mivel érdemes portablét késziteni?
Ha megkérhetlek egy egész rövid filmet egy készitésről feltennél.A helyzet az hogy inkább vizuális vagyok.

Pal Gabor A portable programok titkai-nál ezt irja. Igaz ott még Xenocode a program neve.
Összegzés: Az ígért tapasztalati összehasonlítás:
VMWare ThinApp (Thinstall Virtualization Suite) program:
o Kimeneti forrásként egy alap .EXE mellett több indító is létrehozható,
o Manuális (egyszerűség) beállítás szempontjából jobbnak tűnik,
o A felesleges összetevők könnyebb kiválogatása

Xenocode Virtual Application Studio program:
o Nem kell a Sandbox mappa jelenlétére-meglétére figyelni,
o Egyes tapasztalatok szerint az elkészített programok (az első indításon kívül, amikor létrehozza a Sandbox-ot), gyorsan indulnak; közel hasonló sebességgel, mint a valós programok.
Na most akkor hogyan tovább?


2014. máj. 1. 18:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
lengyel19 írta:

Szia Latcyba
vagy Cső
Már kezdtem örűlni a Spoonak.Ha ezzel sem,akkor mivel érdemes portablét késziteni?
Ha megkérhetlek egy egész rövid filmet egy készitésről feltennél.A helyzet az hogy inkább vizuális vagyok.

Pal Gabor A portable programok titkai-nál ezt irja. Igaz ott még Xenocode a program neve.
Összegzés: Az ígért tapasztalati összehasonlítás:
VMWare ThinApp (Thinstall Virtualization Suite) program:
o Kimeneti forrásként egy alap .EXE mellett több indító is létrehozható,
o Manuális (egyszerűség) beállítás szempontjából jobbnak tűnik,
o A felesleges összetevők könnyebb kiválogatása

Xenocode Virtual Application Studio program:
o Nem kell a Sandbox mappa jelenlétére-meglétére figyelni,
o Egyes tapasztalatok szerint az elkészített programok (az első indításon kívül, amikor létrehozza a Sandbox-ot), gyorsan indulnak; közel hasonló sebességgel, mint a valós programok.
Na most akkor hogyan tovább?


CsőCsőCső! :integet

Ezen az oldalon van feltéve bemutató videó: https://szoftverforditasok.hu/portable.html

Programok fülön találod a leírásokban a VMware ThinApp és a Xenocode-ról készült bemutatót..kattints a képre és már indul is.

Megjegyzem, hogy a régi xenocode jól müxik még a mai napon is..az évek során a fejlesztő az újításokkal SPOON-t teljesen elcseszte.. :hmm

A VMware ThinApp fejlesztése jó írányba ment, mert az újabb verziók tökéletesen működnek már Win7 Op rendszeren is.
Viszont egy bajom van velük, hogy az újabb verziók nem tömörítenek megfelelően és lassabban is indulnak az elkészített portablék..de ezek alig észrevehetőek és csekély hibák.
Én még a VMware ThinApp 4.6.0-287958 verziót használom, mert jóval kisebbre tömörít és ez jól müxik még win7 alatt.
Keveset virtualizálok ThinApp-al, mert ha lehet én az App-os portabléket favorizálom.
Jelenleg a kedvelt portable készítőm a JauntePE progi. Ha lehetséges, akkor ezzel készítem magamnak a portabléket. Hátránya ennek is van mint másnak. A nagy mérete..de valamit valamiért. Viszont könnyedén lehet módosítani(frissíteni) a programokat benne.
Egyelőre ennyi jutott eszembe hirtelen e..nya sok sikert!


2014. máj. 1. 18:18
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 12:35
Hozzászólások: 25
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Helló!

Nagy szükségem lenne két portable programra.
Az egyik a Freemake Video Converter v4.1.1.2, a másik a Wise Care 365 v2.87.231.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv!


2014. máj. 1. 18:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Icu írta:
- Free ISO Creator -

Kép

Kép
Free ISO Creator egy ingyenes ISO képfájlt készítő eszköz,
közvetlenül hozhat létre egy ISO CD-imaget (ISO 9660, más
néven CDFS, Compact Disc File System) fájlt a DVD / CD-ROM-on
vagy a PC mappákból. Beállítások egyszerűek,
ez a szoftver nagyon könnyen használható.


..fuu kézzed e, korábban má én is magyarítottam és azé nem raktam ki, mert nem tud csak mappából ISO-t készíteni a progi..ezé én a jobbikat tettem ki.. :integet


2014. máj. 1. 18:20
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Latcyba!
Idézet:
..fuu kézzed e, korábban má én is magyarítottam és azé nem raktam ki, mert nem tud csak mappából ISO-t készíteni a progi..ezé én a jobbikat tettem ki.. :integet


Gondolatolvasó sajna nem vagyok,meg nem is tudhatom te mit fordítottál már le,de ha kirakod akkor törlöm természetesen. Azt tudom amit feltettél az jobb progi,csak nem tudok meggyőződni róla mert nem lehet letölteni sajna,már egész délután kísérleteztem vele,mert meg akartam róla győződni,hogy az a progi amit tegnap én is elkezdtem lefordítani,ennek csak az a hibája,hogy minden egyes alkalomkor kérni kell free szeriált hozzá ha használni akarjuk-ezt szeretettem volna tudni,hogy a tied is ilyen-e? Ha megnéznéd miért nem lehet letölteni megköszönném! :integet


2014. máj. 1. 18:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
..uh, köszke a figyelmeztetést..nekem se tölti le,úgyhogy töröltem és készítek egy másikat..majd kérem a segítséged az új link módosításához.


2014. máj. 1. 18:21
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Rendben várom!

Le is töltöttem és sajnos ez tényleg az amire gondoltam,pedig nagyon jó progi,csak minden alkalommal regisztrációs kódot kér,amit ingyen ad egy kis"fejszámolásért" ,de az tuti,hogy gyors és mindent megcsinál.


2014. máj. 1. 18:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
..érdekes, hogy nálad regisztrációs kódot kér ez a free (ingyenes) program..
..nálam semmilyen regisztrációt nem kér..simán indul és ISO-t készít..érthetetlen..
..várom mások észrevételét is ezzel kapcsolatban.


2014. máj. 1. 18:35
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Kipróbáltam,nálam nem kér regisztrációs kódot,w7x64.
Csak annyit jegyeznék meg,azonkivűl hogy nagyon jó és használható program,hogy csak mappából készit ISO-t.Nem lehet fájlokat egyenként hozzáadni hogy abból készitsen ISO-t.


2014. máj. 1. 18:36
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 30. 20:14
Hozzászólások: 67
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Az előbb irtakat az Icu által készitett programra értettem.
A Latcyba által készitett Portable Free ISO Creator 2.8 Hun,itt már fájlokat is lehet hozzáadni.Mind a kettő jól müküdik de két különböző programról beszélünk.Ez a program sem kér reg.kódot.


2014. máj. 1. 18:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
..oh, nagy , hogy ránéztél a Portable Free ISO Creator 2.8 Hun-ra..
..megnyugtató,hogy nálad sem kért regisztrációt ez az ingyenes progi..


2014. máj. 1. 18:37
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sziasztok!
Nehogy azt higgyétek,hogy az újjamból vettem amit írtam:

Nem vezetett semmilyen rossz szándék, de nem tudom miért de ez van nálam akkor is ha nálatok nincs.Lehet 1-2 használatig nem kéri,de utána igenis kéri,nem hiszem,hogy csak én volnék ilyen különleges. Ingyenes free kódot kér,nem fizetőst Amit ugy kell igényelni ahogy mondtam!
Folytatom és beteszem a képeket.


2014. máj. 1. 18:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
..igazad van, sorry.. ..valóban kéri a regisztrációt..nekem a nyolcadik ISO létrehozása után kérte..hietetlen.. ..na légyszi, törölt akkor ezt a - Portable Free ISO Creator 2.8 Hun [Molebox] - hozzászólást, me én kukázom még a letöltési linket is törlöm..
..elnézést, hogy ennyi kellemetlenséget okoztam ezzel a hogyishíjjákkal..


2014. máj. 1. 18:38
Profil Honlap

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Szia Latcyba!
Szerintem ne töröld ,mert jó progi!
Csak egészítsük ki azzal,hogy regisztrálni kell és számolgatni egy ingyenes kódért! Ennyit megér!


2014. máj. 1. 18:38
Profil

Csatlakozott: 2014. ápr. 29. 20:34
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: seholse
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
lengyel19 írta:
Kipróbáltam,nálam nem kér regisztrációs kódot,w7x64.
Csak annyit jegyeznék meg,azonkivűl hogy nagyon jó és használható program,hogy csak mappából készit ISO-t.Nem lehet fájlokat egyenként hozzáadni hogy abból készitsen ISO-t.


Sziasztok! Ez tényleg nem kér regisztrációs kódot amit betettem,de csinál Dvd-ről és Cd-ről is és hivatalosan mappából is.

De most jön amire ki szeretnék térni,hogy egy fájlból is csinál ISO-t

Csak kell hozzá egy kis trükk! :mosoly a kívánt fájlt beteszed egy mappába és máris elkészíti a kívánt ISO-t!

Próbáljátok ki! Én megtettem és sikerült... :integet


2014. máj. 1. 18:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:39
Hozzászólások: 332
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Sziatok!

..nos, mivel az elmúlt időkben Zityivel sokat dolgoztam és tőle tanultam, hogy előttünk lehetetlen szinte nincs..ehhez főleg a megszállottság is közrejátszik, ezáltal nem bírtam nyugodni, hogy egy kis free "Portable Free ISO Creator 2.8 Hun" progi kifog rajtam.. :dr ..előző hozzászólásomon mérgemben töröltem a letöltési linket, mivel sok hiányosságot tapasztaltam.. :merges ..ismételten nekiugrottam, és tovább folytattam a fordítást, majd a tesztelést.. :mosoly ..egy újabb portablét készítettem Thinappal és rájöttem, hogy mikor kéri a regisztrációt a progi, akkor a sandboxot törlöm az exe mellől és hopplá, újból mehet az ISO képfájl gyártása.. :happy-dancing

..kérlek Icu, hogy ismételten módosíts a letöltési linket erre..
http://ge.tt/9jGZV871/v/0?c?c

..a Portable/AIO Alkalmazások topikban a címet erre..
- Portable Free ISO Creator 2.8 Hun [Thinapped] - :mosoly :thanx

..hopplá, most figyuszolom, hogy törölve lett a topikban is.. :cry


2014. máj. 1. 18:39
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. ápr. 28. 19:20
Hozzászólások: 3111
Tartózkodási hely: Körmend city
Hozzászólás Re: Kérdések/kérések
Hali,

Amit Latcyba írt, az a portable verzióra vonatkozik.
A sandbox törlésével, nem fogja kérni a kódot, újabb 6 ISO készítésig.
Aki a telepített változatot használja, az is át tudja baszarintani a progit.
Ehhez a rendszerleíróban kell kicsit matatni, egész pontosan ebben az ágban:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\FREE4YOU\

ezen belül is a következő azonosítónál:

ISOBuilder REG_DWORD 0x00000006 (6)

A 0x00000006 (6) kódsor végén látható (6)-os szám jelzi, hogy a használó elérte a 6 ISO létrehozási korlátot és a program ezt követően kérni fogja a free kódot.
Az ISOBuilder névre kattintva a megnyiló ablak Érték mezőjében módosítható ez a szám.
Írjátok át 1-esre és már nem is kéri, újabb 6 ISO készítésig.
...vagy akár készíthettek egy .reg fájlt is, amelyre klikkelve automatizálható az ISOBuilder bejegyzés eltávolítása.

Nesze neked free kód.


2014. máj. 1. 18:40
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 146 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség